Paylaş

Messenger hesabıma giremiyorum giriş yapmıyor. Messenger giriş problemleri için izlenmesi muhtemel olan çözüm yöntemlerini yazımıza dahil ettik.

Sosyal medya alanında tanıyıp tanımadığımız kişilere mesaj yollayarak iletişime geçmekteyiz. Facebook hesabında ise artık birine mesaj gönderimi sağlayabilmeniz için messenger uygulamasını telefonunuza yüklü olması gereklidir. Messenger alanında bir çok yenilik gelmiş durumdadır. Milyarlarca kullanıcısı olan Facebook uygulamasının tek mesaj uygulaması olan messenger uygulamasının da kısa zaman da inanılmaz bir kitleye erişimi sağlanmıştır. Birine mesaj gönderimi sağlamak için giriş yaptığımız messenger uygulaması içerisine karşılaşılan hatalarla ile ilgili durumları ele alıyorduk. Bu yazımız da ise messenger hesaplarına erişim yapamayanlar veya giriş esnasında oluşan temel sıkıntılar ile ilgili olarak çözüm aşamalarını sizler için tek tek kaleme alıyor olacağız.

Messenger hesabıma giremiyorum giriş yapmıyor

Messenger giriş olmuyor, messenger hesabına giremiyorum, messenger giremiyorum, messenger giriş yapamıyorum, messengera girilmiyor, messenger hesabına neden girilmiyor, messenger’da sorun mu var?, messenger uygulamasına giriş neden olmuyor. Facebook hesabı içerisinde tanıdığımız ya da tanımadığımız kişiye mesaj gönderimi için giriş sağladığımız messenger uygulamasına erişim sağlanmaması soruna sebep verecektir.

messenger giriş yapamıyorum

Play store ya da Apple store alanı üzerinden indirilen tüm uygulamaların güncel olması gereklidir. Güncel olmayan uygulamaları ise yine bu alanlara girerek güncellemesini sağlayabiliyoruz. Messenger hesabına erişim sağlanamama sebeplerinden biri de uygulamanın güncel olmayışıyla alakalıdır. Bunun için ya Apple store uygulamasına ya da Play store uygulamasına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

Messenger hesabıma giremiyorum giriş yapmıyor, messenger giremiyorum, messenger girilmiyor, messenger giriş yapılmıyor, messenger giriş yapamıyorum, messenger neden açılmıyor

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra messenger yazarak güncelleme gelip gelmediğini kontrol ediyoruz. Güncelleme geldiyse güncellemesini sağlayalım. Bunun dışında uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim. Harici durumunda telefonu da kapatıp açıyoruz. Ve böylelikle sorun giderilmiş olacaktır. Hala daha messenger hesabına erişim sağlayamıyorsanız durumu bize yorum kısmından iletmeniz durumunda incelemelerimizi bizler sağlayacağız.

Messenger hesabıma giremiyorum giriş yapmıyor işlemlerine konu olan yazımız sonrasında problemin giderilmiş olması gereklidir. Tüm bu gerçekleştirilen işlemlerin temelinde güncelleme sorunu oluşmaktadır. Güncelleme tamam ise sorun da tamamdır. Yani giderilmiş olacaktır. Dilerim hazırlanan makalemiz sizlere faydalı olmuştur.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here