Paylaş

Messenger herkes için kaldır ne demek. Messenger alanına getirilen herkes için kaldır ne işe yaradığını yazımızda paylaşacağız.

Facebook mesajlaşma uygulaması olan messenger hesabında da yeniliklerin ardı arkası kesilmemektedir. Whatsapp ve instagram gibi uygulamalarda gönderilen mesajı tekrar geri kaldırma işlemi yapabilirken messenger uygulamasında böyle bir durum yoktu. Ancak getirilen yeni güncelleme ile birlikte artık gönderilen mesajı geri çekme imkanınız bulunmaktadır. Yani karşı taraf mesajı okumadan yanlış bir gönderiminizi anında geri çekebilmeniz mümkündür. Gelen güncellemeden haberi olmayan bir çok kişi olduğu için bu işlemi nasıl olduğuna birlikte inceleme yaparak kontrolleri sağlayacağız. Yapılacak işlemler neticesinde bundan sonraki görüşmelerinizi daha rahat bir şekilde sağlıyor olacaksınız. Yani karşı tarafa gönderilen bir mesajdan ötürü pişmanlık duyup artık gönderdim geri alamıyorum diye bir durumla karşı karşıya kalmayacaksınız. Şimdi işlemin nasıl olduğuna gelin birlikte bakalım.

Messenger herkes için kaldır ne demek

Messenger mesajı geri alma, messenger herkes için kaldır nedir, messenger mesajı geri çekme, messenger mesajı nasıl geri çekebilirim, messenger hesabında gönderilen mesajı geri çekebilir miyim, messenger mesaj geri alma. Facebook messenger alanına getirilen son yenilik oldukça dikkat çekmektedir. Bundan sonraki süreç içerisinde messenger üzerinden yapılan sohbetlerinde birine gönderilen mesajı anında kaldırabilir ve bunu karşı taraf görmemişse tekrar görme bir durumu olmayacaktır.

Messenger mesajı geri alma

Facebook messenger alanında herkes için kaldır mesajı karşı taraftan da kendi tarafınızdan da silme anlamına gelmektedir. Mesajınızın sohbet alanında kalıcı olarak silinebilmesi için sağlanacak aşamaları birlikte kontrol edeceğiz.

Messenger herkes için kaldır ne demek, messenger mesajı geri alma, messenger mesajı geri çekme, messenger herkes için kaldır, herkes için kaldır nedir, messenger mesajı geri alamıyorum

  • Öncelikle messenger uygulamasının içerisine giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Sonrasında sohbet etmek istediğiniz kişinin üzerine geliyorsunuz.
  • Yazıştığınız birine gönderilen mesajdan pişmanlık duymanız halinde sohbetin hemen sağ alt kısımda bulunan ‘’Kaldır’’ seçeneğine tıklıyoruz.
  • Kaldır dedikten sonra karşınıza gelen seçenekler içerisinde ‘’Herkesten kaldır’’ seçeneğine tıklamanız durumunda karşı taraf bu mesajı okumamışsa mesaj ondandan sizden de kalıcı olarak silinecektir.
  • Mesajın 10 dakika içerisinde silinmemesi durumunda artık herkesten kaldır seçeneği karşınıza gelmeyecektir.

Özellik whatsapp ve instagram uygulamasında varken messenger alanına da gelmesi bekleniyordu. Ve artık kullanıcıların hizmetine sunuldu. Siz de böyle bir işlem yoksa bu durumda uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak en güncel halini indirmiş olacaksınız. Messenger herkes için kaldır ne demek sorusunun da yanıtını haberimiz de sizler için paylaşmış bulunuyoruz.

Dilerseniz hazırladığımız Facebook hesabı kaç şikayet sonrası kapanır yazımıza bakabilirsiniz.

Messenger herkes için kaldır ne demek, messenger mesajı geri alma, messenger mesajı geri çekme, messenger herkes için kaldır, herkes için kaldır nedir, messenger mesajı geri alamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here