Paylaş

Messenger haber almak istemiyorum nedir. Facebook’un messenger uygulamasında mesaj atan kişilerin altında yazan bu bildirinin ne anlama geldiğini konu aldık.

İletişim aracı olarak artış mesajlaşmanın önemi günümüzde oldukça artmıştır. Birisiyle tanışmak istediğimizde onun ilk önce numarasını bularak mesajlaşmaya gitmekteyiz. Ya da sosyal medya hesaplarında ismini aratıp bulduktan sonra istek göndererek iletişimimizi yazışma üzerinden sağlamaktayız. Whatsapp, Bip messenger ve buna bağlı Facebook’un messenger uygulamasından yazışmalarımızı sağlıyoruz. Whatsapp ve bip messenger gibi uygulamalardan birine yazmanız için o kişinin numarasını bulmanız gerekiyor. Fakat sosyal medya hesaplarında durum biraz daha farklıdır. Hesaplarımızda kişinin isim soy isim bilgisini arama kısmına yazmamız yeterli olmaktadır. Kişiyi bulup mesaj gönderimini sağlayabiliyor ya da arkadaşlık gönderdikten sonra iletişime geçebiliyoruz. Tabi kişi sizde hiç ekli değilse gönderilen istek doğrudan istek kutusuna düşüyor. Messenger kullanımları üzerinden de işlemler bu şekilde ilerlemektedir.

Messenger haber almak istemiyorum nedir

Messenger isteklerde haber almak istemiyorum diyor, messenger uygulamasında haber alma sorunu, messenger isteklerde haber almak istemiyorum ne işe yarıyor, messenger istek ayarlarını gözden geçirme, messenger haber bilgilendirmesi. Messenger uygulamanızda istekler bölmesine girip gelen kutusunda bulunan bir kişinin üzerine tıklamanız halinde haber almak istemiyorum yazısını görebilirsiniz.

Facebook istekleri düzenleme

Messenger üzerinden birisi sizinle iletişime geçmek isterse bu kişinin yazdığı mesaj istekler alanına düşmektedir. Fakat bu kişiyle Facebook hesabında arkadaş olursanız messenger alanı da otomatik olarak ekleme işlemlerini tamamlamaktadır.

Messenger haber almak istemiyorum nedir, messenger haber alma nedir, messenger haber almak istemiyorum ne işe yarıyor, messenger haber almak istemiyorum, messenger istek ayarları

Dolayısıyla yazılan mesaj size otomatik olarak gelmektedir. Messenger üzerinden tanımadığınız ve arkadaş olmadığınız birinden aldığınız mesajın içeriğini tamamen görebiliyorsunuz. İstekler alanına girerek mesajın bulunduğu kısma gelmeniz yeterlidir.

Üzerine tıkladığınızda ise size ne yazılmışsa burada tamamını bulabiliyorsunuz. Eğer yanıt verirseniz artık karşı taraf sizin mesajı okuduğunuzu, uygulamada aktif olup olmadığınızı tamamen görmektedir. Fakat siz bu kişiden artık haber almak istemiyorsanız haber almak istemiyorum demeniz yeterlidir.

Haber almak istemiyorum dediğinizde bu kişi size mesaj göndermiş olsa bile mesajlar isteğe dair düşmeyecektir. Kabul et, izin verin yerini artık ya cevap verme ya da haber almak istemiyorum tercih edilerek işleme alabiliyorsunuz.

TAVSİYE YAZI: Messenger geri çevir nedir ne demek

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here