Paylaş

Messenger görüntülü konuşma kaydedilir mi. Messenger üzerinde yaptığınız görüşmenin kayıt edilip edilmeyeceğine yönelik bilgileri birlikte kontrol edeceğiz.

Mesajlaşmanın önemi arttıkça ister istemez sohbet uygulamalarında da ciddi anlamda artış olmuştur. Messenger, whatsapp, bip messenger derken bu uygulamaların gün geçtikçe artış göstereceği de aşikardır. Facebook messenger uygulamasına ilgi ise günden güne daha da artmaktadır. Her geçen uygulama için artık bir Facebook hesabının olmasına gerek olmaması da kullanıcıların ilgisini çeken bir diğer nedendir. Messenger üzerinde yapılan sohbetin dışında görüntülü görüşmelerinizi bu alanda da sağlayabiliyorsunuz. Sosyal medya üzerinde görüntülü arama yaparken her detayı düşünen kişiler eminim ki bu arama sonunda görüşmenin karşı taraf tarafından kayıt edilip edilmediğini düşünüyordur. Ki zaten tanımıyor olduğunuz biri ya da yeni tanıştığınız biriyle böyle bir arama içerisine girmemeniz gereklidir. Diyelim ki girdiniz ve bu sorunun yanıtını da ciddi oradan merak ediyorsunuz. Cevabına yönelik işlem detayları için gerekli bilgilerin araştırmasını sağlamış bulunuyoruz.

Messenger görüntülü konuşma kaydedilir mi

Messenger görüntülü arama kayıt edilir mi, messenger görüntülü konuşmayı kaydetme, messenger görüntülü konuşma nasıl kayıt edilir, messenger üzerinde yapılan görüntülü aramayı kaydetmenin bir yöntemi var mı? Yönünde girilen aramaların yanıt bulabilmesi hususunda gerekli olan kontroller sağlandı. Android işletim sistemli telefonlarda bir konuşmanın kayıt edilebilmesi için ekstra bir uygulamanın indirilmesi gerekiyor. İphone telefonlarda ise bunun için bir uygulama indirilmesine gerek bulunmamaktadır.

Messenger görüntülü arama kayıt edilir mi

İphone telefon kullanıcıları ekranda yapılan işlemlerin kayıt edilmesini istedikleri an ekran kaydını işleme koymaları yeterlidir. Ekran kaydı ayarlarının işleme alınmasıyla birlikte artık yapılan her şey geri planda kayıt altında tutulmaktadır.

Messenger görüntülü konuşma kaydedilir mi, messenger görüntülü arama kaydedilir mi, messenger görüntülü aram kaydetme, messenger görüntülü konuşma nasıl kaydedilir, messenger görüntülü arama kayıt bilgileri
  • Denetim merkezi alanına ekran kaydı ayarlarını eklemenizle beraber messenger uygulamasının içerisine giriş yapıyorsunuz.
  • Messenger giriş yapıldıktan sonra görüşme yapacağınız kişiyle kaydı başlatmadan önce düzeni ayarlayabilirsiniz.
  • Ekran kaydını başlattığınız andan itibaren anında görüntülü aramayı başlatmanız işlemlerde başarı verecektir.
Messenger görüntülü konuşma kaydedilir mi, messenger görüntülü arama kaydedilir mi, messenger görüntülü aram kaydetme, messenger görüntülü konuşma nasıl kaydedilir, messenger görüntülü arama kayıt bilgileri

Ayarlar sonucunda sorunsuz şekilde kayıt işlemleri yapılacaktır. Karşı tarafa bu işlem için herhangi bir uyarı gitmemektedir. Merak ettiğiniz farklı sorular varsa bunları da bize yorumdan bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here