Paylaş

Messenger görüntülü aramada kamera çalışmıyor. Facebook’un mesaj uygulaması messenger hesabınızda karşılaştığınız sorunun çözümü yazımızda.

Facebook’un geliştirmiş olduğu messenger uygulamasının kullanımı gün geçtikçe artıyor. Messenger uygulamasının içerisinde var olan özellikler uygulamayı kullanmamıza teşvik ediyor. Messenger uygulamasında sadece yazışma değil, görüntülü arama, sesli mesaj gönderme ya da dosya gönderimi yapabiliyoruz. Görüntülü arama sırasında kameranızın açılmama durumunda hemen paniğe girmeniz gerek yok.

Facebook messenger uygulamasında bu ve benzeri tarz durumlarda hemen paniğe girmemeniz gerekiyor. Karşılaştığınız sorunların giderilebilmesi için kısa bir araştırma yapmanız sorunu giderebilir. Yapmanız gerekenleri doğru şekilde işleme koymanız halinde sorunsuz şekilde kullanımlara devam edebilirsiniz.

Messenger görüntülü aramada kamera çalışmıyor

Burada size tek lazım olan şey yaşadığınız sorunu doğru bir şekilde aratmak olacaktır. Biz de bu aramalarda size yardımcı olabilmek adına nelerin yapılması gerektiğini konu alıyoruz. Facebook messenger hesabınızda meydana gelen kamera sorununuzu nasıl gidereceğimize gelin birlikte bakalım.

Messenger görüntülü aramada kamera sorununun olmasının bir çok nedeni bulunuyor. Bu sebeplerin neler olduğunu tek tek inceleyerek sorununuzu çözüme kavuşturacağız. Yapacağımız işlem aşamalarıyla birlikte artık probleminiz tamamen çözüme kavuşmuş olması gerekiyor.

Messenger kamera çalışmama sorunu

Görüntülü aramada kameranın açılmaması sonrasında uygulamayı güncel duruma getirelim. Güncel olmamasından dolayı bu hatayı alıyor olabilirsiniz. Uygulamayı güncellemeyi bilmiyorsanız eğer kaldırıp yeniden yüklemeniz yeterlidir. Güncel hale getirdiğinizde hala sorun devam ediyorsa diğer yöntemlerin neler olduğunu size anlatacağız.

Görüntülü aramada kamerayı çalıştırmak için farklı farklı yöntemlerden olduğundan dolayı bunların neler olduğunu birlikte inceleyelim. Yapılan işlemlerle birlikte sorunumuz çözüme kavuşacaktır.

Messenger görüntülü aramada kamera çalışmıyor
Messenger görüntülü aramada kamera çalışmıyor

Messenger hesabınızda arkadaşınızla, akrabayla ya da sevdiğinizle görüntülü bir şekilde konuşma sağlayabiliyorsunuz. Görüntülü arama sırasında kameranızın çalışmadığını gördüğünüz an buna nedenler olan sebeplere bakalım.

  • Messenger hesabınızın güncel olmaması
  • İnternet bağlantınızın yavaş olması
  • Geri plandaki uygulamalarınızın kapanmamış olması
  • Cihazınıza gelmiş olan güncellemelerin yapılmaması
  • Messenger uygulamanızın kameraya erişmesine izin verilmemesi

Bahsetmiş olduğunuz nedenler uygulamada kameranın çalışmamasına sebebiyet verebilir. Ancak böyle ir problem yaşamıyorsanız neler yapmanız gerektiğini inceleyelim.

Messenger görüntülü aramada kamera çalışmıyor
  • Uygulamayı açın
  • Sorun bildir
  • Bir şey çalışmıyor
  • Neler oldu?

Alanına geldikten sonra karşılaşmış olduğunuz sorunu messenger yetkililerine bildirelim. Yetkililer tarafından sorununuzun incelemesi yapılarak size geri dönüş yapılacaktır. Bu geri dönüş sonrasında problemin giderilmiş olması gerekiyor.

Messenger görüntülü aramada kamera çalışmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here