Paylaş

Messenger gizli konuşmada ne gönderebilirim. Biriyle yaptığınız görüşmeyi gizliye çevirdikten sonra karşı tarafa neler gönderebileceğinizi konu aldık.

Facebook tarafından geliştirilen ve kullanımı sürekli daha artan messenger uygulamasında yeniliklerde bitmemektedir. Sohbet uygulaması olarak kullanım gerçekleştirilen bu platformu artık Facebook uygulaması olmadan da kullanabiliyorsunuz. Facebook messenger uygulamasında gerek sesli arama, gerek görüntülü arama gerekse de dosya gönderimleri yapabiliyorsunuz. GIF gönderimi, grup konuşmaları ve daha bir çok özelliği içerisinde barındıran sohbet uygulamasında gizli konuşma özelliği de yer almaktadır. Messenger uygulamasında bu özelliği kullanan kişi sayısı da hayli fazladır. En güzel özelliği ise gizli konuşma yaptığınız kişiyle yazışmalarınız belirlediğiniz süre sonrasında otomatik olarak kaybolmaktadır. Messenger uygulamasına özgü bir özellik olan yeniliğin süre sınırlaması bizlerin elindedir. Fakat gizli konuşmadan yararlanan kullanıcılar burada nelerin gönderildiğini bilmek istemektedir. Biz de sizler için özellik içerisinde nelerin faal durumda olduğunu araştırmış bulunuyoruz.

Messenger gizli konuşmada ne gönderebilirim

Messenger gizli konuşmada ne yapabilirim, messenger gizli konuşmada neler yollanıyor, messenger gizli konuşmada neyi gönderebilirim, messenger gizli konuşmada gönderilenler, messenger gizli konuşmaya aldığımda neleri gönderebiliyorum. Sohbet ettiğimiz kişilerle yeni tanışıyorsak eğer karşı tarafın konuşmalarımızı kaydetmemesi için gizli konuşma üzerinden görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Tabi gizli konuşmada yapabilecekleriniz veya da gönderilemeyenler bulunmaktadır.

Messenger gizli konuşmada neler yaparım

Gizli konuşma içerisindeyseniz eğer sesli arama ya da görüntülü arama yapılamayacağını bilmenizi isteriz. Messenger üzerinde gizli konuşmada birine nelerin gönderebildiğinizi sırasıyla belirteceğiz.

Messenger gizli konuşmada ne gönderebilirim, messenger gizli konuşmada gönderebildiklerim, messenger gizli konuşmada neler gönderirim, messenger gizli konuşmada ne yollayabilirim, messenger gizli konuşmada yollayabildiklerim
  • Mesaj alışverişini sorunsuz şekilde yapabiliyorsunuz.
  • Karşı tarafa istemiş olduğunuz bir resmin gönderimi yapabiliyorsunuz.
  • Sesli arama yapamıyor olsanız bile karşı tarafa ses kaydı gönderebiliyorsunuz.
  • Resim gönderimi yapabiliyor olmanıza rağmen video gönderiminde de bulunabilirsiniz.
  • Messenger uygulamasında bulunan çıkartmaları karşı tarafa gönderimini yapabiliyorsunuz.

Ki zaten bunların haricinde yapmak istediklerinize uygulama izin verecektir. Fakat çalışmayan bir özelliğini fark ettiğiniz de gizli konuşma olmadıysa eğer sorunun gizli konuşmayla alakalı olduğunu anlayabilirsiniz.

Messenger gizli konuşmada ne gönderebilirim, messenger gizli konuşmada gönderebildiklerim, messenger gizli konuşmada neler gönderirim, messenger gizli konuşmada ne yollayabilirim, messenger gizli konuşmada yollayabildiklerim

Gizli konuşmanın önemi gün geçtikçe arttığından dolayı bu özelliğin olmasından ötürü messenger kullanan kişilerin sayısı da her geçen gün artış göstermektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here