Paylaş

Messenger gizli konuşma neyi desteklemez. Messenger üzerinde yapılan gizli konuşmada karşı tarafla neler yapamayacağınızı yazı içerisinde konu almış bulunuyoruz.

Yeni tanışmış olduğunuz biriyle güvenli şekilde mesajlaşmak istiyorsanız bunun için Facebook’un sohbet uygulaması messenger tercih edebilirsiniz. Messenger artık Facebook hesabı olmadan da açılan bir uygulama olmasından dolayı çoğu kullanıcı bu programı tercih etmektedir. Uygulamanın içerisinde barındırdığı özellikler kullanıcıları platformda kalmaya itmektedir. Messenger uygulamasının tercih edilmesinden ki en büyük etkenlerden birisi de gizli konuşma özelliğinin olmasıdır. Özellikle yeni tanışmış olduğunuz biriyle daha güvenli bir görüşme gerçekleştirmek istiyorsanız bu alanı tercih edebilirsiniz. Gizli konuşmada seçeneğiniz saniye ile beraber yazdıklarınız seçilen saniye sonrasından otomatik olarak silinmektedir. Yani karşı tarafın mesajı kaydetme gibi bir durumu olmayacağından dolayı tek çare anında ekran görüntüsü almaktır. Fakat konuşmaların hepsini tek bir şekilde alamayacağı için ayrı ayrı almak durumunda kalacaktır. Gizli konuşmada neleri desteklemiyor bunları deneme yanılma yöntemiyle araştırarak sizlere sunumu sağlamış bulunuyoruz.

Messenger gizli konuşma neyi desteklemez

Messenger gizli konuşma neleri desteklemiyor, messenger gizli konuşma ne gönderemem, messenger gizli konuşmada yapamadıklarım nelerdir, messenger gizli konuşmada sesli arama yapabilir miyim, messenger gizli konuşma neleri çalıştırmaz. Messenger uygulamasında gizli konuşmaya geçtiyseniz eğer bu doğrultuda nelerden yararlanma olmadığına ilişkin detayları yazımızda aktaracağız. Böylelikle sorunun uygulama ile alakalı değil gizli konuşmayla alakalı olduğunu anlamış olacaksınız.

Messenger gizli konuşma neleri desteklemiyor

Biriyle gizli konuşma üzerinden sohbet ediyorsanız eğer karşı tarafa sesli arama yapamayacağınızı bilmenizi isteriz. Aynı zamanda görüntülü arama özelliği de bu konuşma içerisinde devre dışı bırakılmıştır.

Messenger gizli konuşma neyi desteklemez, messenger gizli konuşmada ne gönderemem, messenger gizli görüşmede ne yapamam, messenger gizli konuşmada neler yapılmıyor, messenger gizli konuşmanın desteklemedikleri

Çünkü gizli konuşmanın asıl amacı bilgilerin kayıt altına alınmamasıyla alakalıdır. Dolayısıyla görüntülü sohbet karşı taraf tarafından kaydedilme ihtimali olmasından dolayı devre dışı bırakılmıştır. Bunların dışında sohbet esnasında karşı tarafa GIF gönderimi yapamayacağınızı bilmenizi isteriz.

messenger gizli konuşmada ne gönderemem, messenger gizli görüşmede ne yapamam, messenger gizli konuşmada neler yapılmıyor, messenger gizli konuşmanın desteklemedikleri

Gizli konuşma içerisindeyken ödemeler alanına da giriş yapılmadığını görebilirsiniz. Gizli konuşmada grup mesajları da yapılmamaktadır. Bunun temel nedeni uçtan uca şifreleme özelliğinin messenger uygulamasında da olmasından kaynaklıdır. Gizli konuşmaya geçilmesi durumunda siz ve karşı taraf dışında görüşme başkalarıyla paylaşılamamaktadır. Tabi ekran görüntüsü alarak başkalarıyla paylaşma durumu her zaman aklınızda bulunması gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here