Paylaş

Messenger gizlenen hikayeyi bulma. Hikayesini gizlediğiniz kişinin hikayesini tekrar görünür yapabilmek için ayarları nereden olduğunu anlatacağız.

Anlık paylaşımların artmış olduğu dönemde tüm uygulamalarda durum özelliği aranmaktadır. Uygulamalarda kendini hikaye paylaşımları doğrultusunda sürekli geliştirmektedir. Messenger uygulamasında da hikaye özelliğinin olduğu belirtmekte fayda bulunmaktadır. Gerek instagram, gerek whatsapp olsun tüm sosyal medya uygulamalarında hikayesini beğenmediğimiz kişiler bulunmaktadır. Bunlar sürekli durum paylaşırken yaptıkları durum paylaşımları ise çok ilgi çekmeyen tarzdan olmaktadır. O yüzden bu kişilerin hikaye paylaşımları gizlemesini sağlayabiliyoruz. Messenger hesabında hikayesini gizlemek istediğiniz kişinin paylaşım ekranına gelerek sağ üst tarafta bulunan (…) bölüme tıklayıp oradan da gelen seçenek içerisinde ‘’Hikayeyi gizle’’ demeniz yeterliliğini korumaktadır. Fakat hikayesini gizlediğiniz kişiyi tekrar bulup hikayeyi görünür yapabilmeniz adına ilgili işlemlerden bahsedeceğiz.

Messenger gizlenen hikayeyi bulma

Messenger hikayeyi görünür yapma, messenger gizlenen hikaye nerede, messenger gizlediğim hikayeyi bulamıyorum, messenger gizlenen hikaye yok, messenger gizlenen hikayeyi açma, messenger gizlenen hikayeyi görmek istiyorum. Kendi hesabınızda hikaye alanında yaptığınız gizleme sonrasında o kişinin hikayesinin nereye kaybolduğunu merak ediyorsanız ya da yanlış kişinin hikayesini gizlediyseniz ilgili ayarları yazımızda bulabilirsiniz.

Messenger hikayeyi görünür yapma

Hikayesini gizlediğiniz kişinin hikaye bilgilerini tekrar görünür yapabilmeniz adına öncelikle messenger uygulamasının içerisine girişimizi gerçekleştiriyoruz. Hesaba giriş sağladıktan sonra üst alanda bulunan hikayelerin oraya geliyoruz.

Messenger gizlenen hikayeyi bulma, messenger hikayeyi görünür yapma, messenger hikaye tekrar görülsün, messenger gizlenen hikaye nerede, messenger gizlenen hikaye yok, messenger gizlenen hikayeyi bulamıyorum

Bu alandayken sayfayı en sağa doğru kaydırdığınız da burada sönük şekilde bir profil resminin olduğunu göreceksiniz. İlgili resmin üzerine tıklayıp gelen ekranda da üst tarafta bulunan (…) üç çizgili bölüme tıklıyoruz. ‘’Hikayeyi görünür yap’’ demeniz halinde ilgili hikaye görünür olacaktır.

Hikayesini gizlediğiniz kişinin tekrar hikayesini görünür yaptığınız için kullanımları buna bağlı olarak sağlayabilirsiniz. Eğer ilerleyen dönemlerde tekrar hikayesini gizlemek isterseniz yine aynı işlemleri tekrar ederek bu kez ‘’Hikayeyi gizle’’ demeniz yeterlidir.

Messenger gizlenen hikayeyi bulma, messenger hikayeyi görünür yapma, messenger hikaye tekrar görülsün, messenger gizlenen hikaye nerede, messenger gizlenen hikaye yok, messenger gizlenen hikayeyi bulamıyorum

Messenger gizlenen hikayeyi bulma yönteminin nasıl yapıldığını ve tekrarında tekrar görünürlüğün nasıl olduğunu yazı içerisinde sunumunu sağlamış bulunuyoruz. Anlattığımız yere kadar aklınıza takılan ya da işlemler sırasında aldığınız bir hata varsa bunu bize yorumdan iletirseniz çözüme dair bilgileri yine size yorum alanından belirtiriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here