Paylaş

Messenger girmeme rağmen çevrimiçi diyor. Messenger uygulamasının içerisinde olmanıza rağmen arkadaşlarınıza çevrim içi görünüyorsanız çözümünü inceleyeceğiz.

Hepimizin bildiği üzere artık mesajlaşma yöntemi fazla kullanıldıkça buna bağlı sohbet uygulamalarında da artış söz konusudur. Tüm sosyal medya hesaplarının kendi alanında sohbet kısmı bulunmaktadır. Böylelikle tanımıyor olduğumuz kişilerle dahi mesaj yoluyla tanışma fırsatı buluyoruz. Sosyal ağ üzerinden iletişimin bu denli artması uygulamaların içerisindeki mesaj alanına da getirilen yenilikleri artırmaktadır. Facebook messenger uygulaması ilk zamanlarda beklenen ilgiyi görmemesine karşın şuan oldukça popüler hale gelmiştir. Bunun nedeni ise alana getirilen güncellemeler ve yeniliklerdir. Güncellemelerle birlikte özellikler artırılmakta ve bu da doğal olarak kullanıma etki etmektedir. Çevrim içi özelliğini faal hale getirmeniz halinde sizinle arkadaş olan kişiler çevrim içi olup olmadığınızı kontrol edebiliyorlar. Aynı zamanda bizlerde kimler aktif üst kısımda bulunan alanda yeşil butonu görerek anlayabiliyoruz. Yani aktif olan arkadaşlarımıza bu şekilde yazabiliyoruz. Onlarda bizim yeşil buton olduğumuzu gördüğünde anında bizlere yazmaktadır.

Messenger girmeme rağmen çevrimiçi diyor

Messenger çevrimiçi sorunu, messenger çevrim için görünüyorum, messenger hesapta olmama rağmen aktif görünüyor, messenger neden sürekli aktif olarak görünmekte, messenger aktif görünme sorununu nasıl giderebilirim. Uygulamadaki aktif görünme sorunu ile alakalı olan işlem aşamalarını kontrol ederek neden olan etkenlerin ortan kaldırılıp problemin giderilmesini sağlayacağız.

Messenger çevrim içi problemi

Messenger artık tüm Facebook kullanıcıların kullandığı bir uygulama iken Facebook olmadan da kullanılan bir platform olmasından ötürü herkes tarafından severek kullanılmaktadır. Ve burada arkadaşlarımızla, akrabalarımızla görüşme gerçekleştirebiliyoruz.

Messenger girmeme rağmen çevrimiçi diyor, messenger sürekli aktif görünüyor, messenger aktif görünmesin, messenger sürekli çevrimiçi, messenger çevrimiçi sorunu, messenger aktif sorunu

Messenger üzerinde aktif olmamanıza karşın aktif görünme durumuyla karşılaşılırsa bu soruna neden olacaktır. Çünkü arkadaşlarımız bizi çevrim içi gördüklerinde hemen yazacak ve yazdığı mesaja da yanıt verilmesini hemen bekleyecektir. Lakin biz hesapta olmadığımız için mesajı gecikmeli göreceğimizden dolayı bu iki ilişkiye zarar verecek nedenler arasındadır.

Haliyle uygulamada böyle bir aksaklık yaşanma nedeni geri planda açık kalmasıyla alakalıdır. Dolayısıyla uygulamadan çıktığınızda arka plan uygulamalarını da kapatmanız halinde messenger hesabı da arka planda kapanacaktır.

TAVSİYE YAZI: Messenger kişileri yönet ne işe yarıyor

Yine sorun giderilmediyse uygulamayı kaldırıp yeniden yüklekle birlikte çözüm beraberinde kalkacaktır. Yok eğer hala daha sorun devam ederse de çevrim içi özelliğini kapatıp yeniden açarak işlem denemeniz problemi giderecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here