Paylaş

Messenger gif gönderme yollayamıyorum. Facebook messenger uygulamasında arkadaşınıza gif gönderimi için ne yapılması gerektiğini konu aldık.

Messenger alanında kullanıcı kitlesi artıkça güncellemelerde ardı arkasına gelmektedir. Her getirilen güncelleme yeni bir yeniliğin hesaba dahil edilmesinin habercisidir. Facebook gibi dünya devi bir sosyal medya ağının mesaj uygulamasının sürekli kendini yenilemesi de gayet normal bir durumdur. Messenger artık sohbet uygulaması olarak bir çok kişi tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. İlk geçiş sırasında çoğu facebook kullanıcısı aşina değilken artık herkesin tamamen alıştığını belirtebiliriz. Konum gönderimini, plan oluşturmanın, karanlık moda geçişin ve buna bağlı gif ile çıkartma gönderimlerinin eklendiği messenger üzerinde bu özelliklerden nasıl yararlanacağını sizlerle paylaşmıştık. GİF özelliğinin messenger alanında nasıl gönderileceğini ise ayrıntılı bir şekilde makalemizde öğrenebileceksiniz. GİF hareketli resim olarak daha çok twitter uygulamasında kullanılıyordu. Ama artık tüm uygulamalara dahil edildiğini iletebiliriz.

Messenger gif gönderme yollayamıyorum

Messenger gif gönderimi yapma, messenger gif gönderme, messenger gif nerede, messenger üzerinden birine gif gönderimini nasıl yapabilirim, messenger gif gözükmüyor, messenger gif bende çıkmıyor, messenger gif yok. Sohbet ettiğiniz kişilere messenger alanından haraketli resim yani gif gönderebilmek için aşağıdaki aşamalar işinizi fazlasıyla görecektir.

Messenger gif nerede

Facebook messenger uygulamasında sohbetin daha renkli bir hale dönüşmesi için karşı tarafa hareketli resim gönderebilirsiniz. Yani bunun adına hepimizin bildiği üzere GİF denilmektedir. GİF gönderiminin sorunsuz şekilde sağlanabilmesi içinde uygulamaya giriş yapıp sohbet ettiğimiz kişinin mesaj ekranına geliyoruz.

Messenger gif gönderme yollayamıyorum, messenger gif yollama, messenger gif nerede, messenger gif bende yok, messenger gif gönderilmiyor, messenger gif nasıl gönderilir
  • > İşaretine tıkladıktan sonra gelen ekranda ‘’GİF’’ yazısını göreceksiniz.
  • Oraya tıklayıp hangisini karşı tarafa göndermek istiyorsanız buradan seçip gönderimi yapabilirsiniz.
  • Bazı kullanıcılar bu alana girdiklerinde kendilerinde GİF yazmadığını belirtmektedir. Güncelleme gelmiş ve bunu devreye koymamışsanız onu devreye almanız gereklidir.
  • Uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyerek deneme yaptıktan sonra telefonun destekleyip desteklemediğini test etmek için farklı bir cihazdan hesaba girerek bu alanı kontrol edebilirsiniz.
TAVSİYE YAZI: Messenger galerinden fotoğraf yollama

Aynı zamanda internet veri bağlantılarını da gözden geçirmeniz gereklidir. Telefonlarımıza indirdiğimiz uygulamalar kendi içerisinde güncelleme aldığı için bu güncellemeleri ara sıra kontrol etmenizde fayda var. Messenger ile ilgili farklı sorun yaşıyorsanız yorumda bunu bize iletebilirsiniz.

Messenger gif gönderme yollayamıyorum, messenger gif yollama, messenger gif nerede, messenger gif bende yok, messenger gif gönderilmiyor, messenger gif nasıl gönderilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here