Paylaş

Messenger gelen video açılmıyor bozuk. Messenger üzerinden tarafımıza gönderilen videolar çalışmıyor ise yapılacak ayarları konu aldık.

Facebook’un mesajlaşma uygulaması messenger üzerinde mesajlaşan kişi sayısının oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz. Milyarlarca kullanıcıya sahip Facebook uygulamasının mesaj alanının popüler olmasının en büyük nedenlerinden birisi de budur. Mesajlaşma olarak bir çok kullanıcı kitlesi farklı farklı uygulamalar kullanmış olsalar bile messenger tercih eden kişi sayısı da oldukça fazladır. Messenger üzerinde sadece yazışma değil bir birilerine beğenilen videoları gönderen kişiler de bulunmaktadır. Her türlü işlemlerin devreye girdiği messenger alanında ister istemez bazı sorunlarda yaşanabilmektedir. Bunlar arasında son zamanlarda baş gösteren sorunlardan birisi de gelen videoların messenger platformunda açılmamasıdır. Video arkadaşınız ya da akrabanız tarafından size gönderildikten sonra açmaya çalıştığınız da video açılmıyorsa kontrollerimizi birlikte gerçekleştireceğiz. Ayarlarımızla birlikte sorunumuz ortadan kalkacak ve artık siz de video alışverişinizi gönül rahatlığı ile yapabileceksiniz.

Messenger gelen video açılmıyor bozuk

Messenger alanında gelen videoyu açamıyorum, messenger gelen video açılmıyor, messenger video çalışmıyor, messenger üzerinden gelen video neden açılmıyor, messenger video bozuk geliyor, messenger video bozuk gösteriyor, messenger gelen videoyu açmada zorluk çekiyorum. Facebook messenger alanında bir çok video ve resim paylaşımında bulunabilirsiniz. Ama videoların açılamamasına yönelik işlemlerinizi birlikte incelemesini sağlayarak sorunu gidermiş olacağız.

Messenger videolar açılmıyor

Messenger uygulaması da tıpkı diğer uygulamalar gibi internet bağlantısıyla çalışan bir uygulamadır. Facebook haber kaynağı alanında gezinti yaparken beğendiğiniz bir video yakın gördüğünüz bir arkadaşa gönderim sağlayabilirsiniz.

Messenger gelen video açılmıyor bozuk, messenger video açılmıyor, messenger video çalışmıyor, messenger video bozuk, messenger video neden bozuk, messenger gelen video çalışmıyor

Ama size gelen video bağlantısında sorun yaşanıyorsa bu durumda kontrol için internet bağlantısı gözden geçirilmelidir. Ağ bağlantısında oluşan temel sıkıntıdan ötürü böyle bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. O yüzden yapılacak ayarları gözden geçirip problemi gidereceğiz.

Wifi üzerinden bağlantı kuruyorsanız wifi bağlantısını keserek mobilden, mobilden bağlantı varsa wifiden bağlantı kurmayı deneyebilirsiniz. Bu denemeleri gerçekleştirdikten sonra sorun hala daha devam ediyorsa mobil veri bağlantısı zayıfladığından ötürü sorun yaşıyor olabilirsiniz. O yüzden böyle bir sorun meydana gelebilmektedir.

Onun haricinde gönderim aşaması da bir problem yaşanmış olabilir. Aynı videoyu tekrar gönderim yapmasını isteyebilirsiniz. Ya da benzer videoyu farklı bir platformdan gönderimini sağlamasını isteyerek sorun yaşanıp yaşanmadığını kontrol edebilirsiniz.

Tüm bunlara rağmen sorun devam ederse Buraya tıklayıp sorun bildirisinde bulunabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here