Paylaş

Messenger filtrelenen mesajları bulma. Messenger üzerinde filtrelenen mesajların nereye kaydedildiğini birlikte kontrol edeceğiz.

Messenger uygulamasını sohbet için kullanan kişi sayılarında gözle görülür bir artış bulunmaktadır. Sohbet ettiğimiz kişilerin messenger sohbet alanında bulunduğunu belirtebiliriz. Fakat bazı sohbetlerin gizli tutulmasını ya da bazı mesajların sürekli görünmesinden rahatsızlık duyabilirsiniz. Durumun önüne geçebilmek için kişiyle konuşmanızı yok sayarak işlemlerinizi sağlayabiliyorsunuz. Messenger üzerinde görüşme sağladığınız birinin mesajları yok say dedikten sonra mesajlar istekler alanına gönderilmektedir. Ve mesajlar sohbet kısmında artık görünmemeye başlanacaktır. Yani bu yöntemi o kişiyi engellemek ya da konuşmayı silmek istemediğiniz zamanlar için yapabilirsiniz. Mesajları yok saydıktan sonra o mesajların nereye kayıt olduğu ise merak konusudur. Bizde filtrelenen mesajları nerede bulacağınıza dair araştırmalarımızı yaptık. Konuşmayı yok saydıktan sonra yazımızdaki alana giriş yaptığınızda mesaj içeriklerini bulabileceksiniz.

Messenger filtrelenen mesajları bulma

Messenger filtrelenen mesajlar nerede, messenger filtrelenen mesajları görme, messenger yok sayılan mesajlar nerede, messenger yok sayılan mesajlar nereye gitmektedir, messenger filtrelenen mesajları göremiyorum, messenger filtrelenen mesajları bulamıyorum. Mesajlarını yok saymış olduğunuz kişilerin sizlere yazdıklarını tekrarında bulabilmek için filtrelenen mesajlar alanına erişim gerçekleştirmeniz gereklidir.

Messenger yok sayılan mesajları görme

Messenger sohbet alanında mesajını görmek istemediğiniz kişilerin mesajları yok saymanız halinde sohbet alanında ilgili mesajlar artık görünmeyecektir. Doğrudan filtrelenen mesajlar bölümüne gidecektir. Ama mesajını yok saymış olduğumuz birinin yazmış olduklarını daha sonrasında bulamayabiliyoruz.

Messenger filtrelenen mesajları bulma, messenger filtrelenen mesajlar nerede, messenger yok sayılan mesajları görme, messenger filtrelenen mesajları bulamıyorum, messenger yok sayılan mesajlar çıkmıyor, messenger filtrelenen mesajlar

İşte tam bu hususta ilgili aşamaların hangi alan üzerinden sağlanacağını sizlere kapsamlı bir şekilde belirteceğiz. Öncelikle messenger hesabınıza giriş yaptıktan sonra orta alandaki profil alanına tıklıyoruz. Daha sonrasında üst alandaki ‘’İstekler’’ bölümüne giriş gerçekleştiriyoruz. İstekler alanında size mesaj gönderen kişileri de görebilirsiniz.

Gelen ekranda hem mesaj isteklerinizi hem de buna bağlı filtrelenen mesajlarınızı görebilirsiniz. Mesajları yok saydığınız kişilerin mesajlarınızı filtrelenen mesajlar adı altındaki alanda görebilirsiniz. Bu hususta sormak istediğiniz bir yer varsa bunu bize yorumdan belirtiniz.

Messenger filtrelenen mesajları bulma ayarlarını hangi alandan sağlanacağını kapsamlı bir şekilde yazımızda yansıtmış bulunuyoruz. Mesaj isteklerine de yine aynı alandan ulaşımı sağlayabilirsiniz.

Messenger filtrelenen mesajları bulma, messenger filtrelenen mesajlar nerede, messenger yok sayılan mesajları görme, messenger filtrelenen mesajları bulamıyorum, messenger yok sayılan mesajlar çıkmıyor, messenger filtrelenen mesajlarMessenger filtrelenen mesajları bulma, messenger filtrelenen mesajlar nerede, messenger yok sayılan mesajları görme, messenger filtrelenen mesajları bulamıyorum, messenger yok sayılan mesajlar çıkmıyor, messenger filtrelenen mesajlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here