Paylaş

Messenger facebook olmadan kullanıyor nedir. Facebook olmadan kullanıyor yazısının ne anlama geldiğini haberimizde sizlere sunacağız.

Messenger Facebook’un sohbet uygulaması olarak kullanılmaktadır. Telefonlarımıza sohbet etmek amaçlı birçok uygulama indirmekteyiz. Facebook alanından bizlere gönderilen mesajları ise messenger üzerinden görebildiğimiz için bu alanında çoğunlukla kullanıldığını belirtmekte fayda bulunmaktadır. Getirilen güncellemeler ve uygulamadaki yeniliklerle birlikte kısa zaman içerisinde fazla kullanıcıya ulaşarak hala daha kullanıcı kitlesini sürekli artıran platformlardan biri haline gelmiştir. Son gelen yeniliklerle birlikte artık gönderilen mesajın geri kaldırılmasını da sağlayabiliyorsunuz. Facebook messenger uygulamasında biriyle sohbet ettiğiniz esnada üst tarafta ‘’Messenger’ı facebook olmadan kullanıyor’’ yazısını görebilirsiniz. Gördüğünüz yazı acaba o kişinin Facebook olmadan mı messenger kullandığı sorusunu akıllara getirebilir. Ki zaten bu düşünce oldukça yerinde olacaktır. Görüşme yaptığınız kişi messenger uygulamasını Facebook olmadan kullanım yapmaktadır. Nasıl olduğuna dair detayları ise yazımızda bulunmaktadır.

Messenger facebook olmadan kullanıyor nedir

Facebook olmadan messenger kullanabilir miyim, messenger facebook olmadan kullanıyor, messenger facebook olmadan kullanıyor ne demek, facebook olmadan messenger kullanma, messenger facebook olmadan nasıl kullanılır. Gibi soruların yanıtsız kalmaması adına tüm araştırmalarımızı gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Yazımızın başında da belirttiğimiz üzere messenger alanına her geçen gün farklı yenilikler gelmektedir. Gelen yeniliklerle beraber bundan sonraki dönem içerisinde daha rahat bir kullanım hedeflenmektedir. Kitle her geçen gün artıkça bu yeniliklerinde artacağını belirtebiliriz.

Facebook olmadan messenger açma

Facebook messenger uygulamasını artık facebook olmadan da kullanabiliyorsunuz. Messenger ilk açılır ekranda Facebook ile oturum aç yazısının altında Facebook hesabınız yok mu yazısı göreceksiniz. Facebook yazısı yok mu alanına tıkladığınızda bir GSM numarası ve belirleyeceğiniz şifre ile girişinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Messenger facebook olmadan kullanıyor nedir, messenger’ı facebook olmadan kullanıyor, facebook olmadan messenger açma, facebook olmadan messenger kullanma, messenger facebook olmadan kullanılır mı

Yani bundan sonraki dönemde Facebook olmadan da messenger sohbet uygulamasından yararlanabileceksiniz. Olması gereken koşullar ise bir tane telefon numarası ve şifre belirlemesi sağlanmaktır.

Sizlerde facebook messenger uygulamasında biriyle görüşürken üst alanında ‘’Messenger’ı Facebook olmadan kullanıyor’’ yazısını gördüğünüzde o kişinin messenger uygulamasını Facebook olmadan açtığını anlayabilirsiniz.

Messenger facebook olmadan kullanıyor nedir sorusunun yanıtını vermeye çalıştık. Messenger’ı Facebook olmadan kullanma hakkında fikirlerinizi sizlerde yorumda belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here