Paylaş

Messenger engellenen kullanıcılar nerede. Facebook sohbet alanında engellenen kullanıcıları görebilmeniz için izleyeceğiniz adımlar yazımızda.

Facebook’un mesajlaşma uygulaması olan messenger hesabında da sizi rahatsız eden kişileri engelleyebiliyorsunuz. Messenger uygulamasına getirilen güncellemeler ve yeniliklerle birlikte sadece bu alanı kullanan kitle sayısı fazladır. Uygulama her geçen gün geliştikçe kullanıcı kitle sayısı da bu bağlamda artış göstermektedir. Normal hayatta olduğu gibi sosyal medya alanlarında da bizleri rahatsız eden kişiler bulunmaktadır. Bu kişileri hesaplarımızdan engellemesini sağlayabiliyorsunuz. Messenger ise mesajlaşma uygulaması olduğu için bu alanda da engelleme yöntemine gidilebilmektedir. Yine aynı şekilde messenger üzerinden de engellemiş olduğunuz kişileri görebilme imkanına sahipsiniz. Messenger hesabında engellenen kullanıcılar listesine erişim gerçekleştirebilmek için giriş yapacağınız alanı yazımızda bulabilirsiniz.

Messenger engellenen kullanıcılar nerede

Messenger engellenenler nerede, messenger engel listesi, messenger engellendiğim kişileri bulma, messenger engellenen kişileri bulabilir miyim, messenger engellenen kullanıcıları bulmak istiyorum, messenger hesabında engellen listesi var mı? Telefonunuzda bizi birisi rahatsız ettiğinde ona engel verdiğiniz taktirde artık sizi rahatsız etme gibi bir durum söz konu olamamaktadır. Ama bu engelin ilerleyen dönemde kaldırılmasını istediğiniz de engel listesine gelip engeli kaldırabilirsiniz.

Messenger engel listesi

Messenger hesabında engellediğiniz kişileri görebilmek için uygulamanın içerisine giriş gerçekleştiriyoruz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sağ üst alanda bulunan ‘’Profil’’ sekmesine tıklıyoruz.

Messenger engellenen kullanıcılar nerede, messenger engel listesi, messenger engellenenler, messenger engellenen kullanıcıları bulamıyorum, messenger engellediğim kişileri bulma, messenger engellenenleri göremiyorum

  • Karşınıza gelen ekranda ‘’Kişiler’’ alanını göreceksiniz. Bu kısma girişimizi gerçekleştiriyoruz.
  • Buraya giriş yaptıktan sonra alt kısımda ‘’Engellenenler’’ bölümüne giriş yapıyoruz.
  • Engellenenler bölümünde messenger üzerinden engellediğiniz ya da Facebook alanından engellediğiniz kişileri bulabilirsiniz.
  • Bu kişilerin ne zaman hangi tarihte engellediğinize dair tüm detaylarda kişinin hemen altında yer almaktadır.
  • En güzel yönü de birini ne zaman engellediğiniz tüm zamanlamasıyla görebilmenizdir. Aradan kaç sene geçtiğini ve o kişiyle ne zamandır görüşme sağlamadığınızı buradaki tarihten anlayabilirsiniz.

Messenger engellenen kullanıcılar nerede sorusunun yanıtını belirttiğimiz şekilde bulabilirsiniz. Kişilerin yine aynı şekilde engellemesinin kalkmasını da bu alan üzerinden sağlayabiliyorsunuz. Giriş yaptığınız alanlarda takıldığınız bir yer olması durumunda bize bunu yorum kısmından iletirseniz biz de gerekli ayarları bu doğrultuda işleme alacağız.

Messenger engellenen kullanıcılar nerede, messenger engel listesi, messenger engellenenler, messenger engellenen kullanıcıları bulamıyorum, messenger engellediğim kişileri bulma, messenger engellenenleri göremiyorumMessenger engellenen kullanıcılar nerede, messenger engel listesi, messenger engellenenler, messenger engellenen kullanıcıları bulamıyorum, messenger engellediğim kişileri bulma, messenger engellenenleri göremiyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here