Paylaş

Messenger dondurma donduramıyorum olmuyor. Android ve İphone telefonlarında messenger uygulamasını nasıl donduracağınızı konu aldık.

Akıllı telefonlarımıza o kadar çok sosyal medya uygulaması yüklüyoruz ki belli bir zaman sonra artık yüklenen uygulamalardan sıkıldığımız anlar olabilmektedir. Ama sıkıldığınız da uygulamayı silme işlemi yaparsanız ilerleyen dönemlerde pişmanlık duyabilirsiniz. Böyle bir pişmanlığın duyulmaması için tüm sosyal medya uygulamaları hat dondurmayı sizlere tavsiye etmektedir. Facebook kullanıcıları hesaplarını dondurduğunda messenger üzerinde hala daha mesaj aldıklarını dile getirmektedir. Facebook dondurduktan sonra messenger dondurulmadıysa aktif olacak şekilde kullanıma devam edebilirsiniz. O yüzden messenger uygulamasının da dondurulması gerekiyor. Messenger hesabınızı nasıl donduracağınızı ise hem iphone telefonlarınızdan hem de android işletim sistemli telefonlarınızdan nasıl yapacağınızı yazı içerisinde sizlerle paylaşacağız.

Messenger dondurma donduramıyorum olmuyor

Android messenger dondurma, iphone messenger nasıl dondurulur, iphone messenger dondurma, messenger donduramıyorum, messenger dondurma nerede, messenger dondurma işlemini bulamıyorum çıkmıyor. Messenger hesabınızı dondurabilmek için bu işlemin nereden yapılacağını bilmiyorsanız doğru adreste olduğunuzu sizinle paylaşmak isteriz. Gerek android telefonlarda gerekse de iPhone cihazlarında bu dondurma işlemlerinin nasıl yapılacağını kapsamlı bir şekilde sizlere aktaracağız.

Messenger dondurma nasıl yapılır

Facebook’un mesajlaşma uygulaması messenger hesabını dondurabilmek için ilk olarak Facebook hesabınızın da dondurulmuş olması gerekiyor. Yani Facebook açık ve sadece messenger dondurmak istiyorsanız bu işlemi gerçekleştiremezsiniz.

 

iphone messenger dondurma

Facebook hesabını dondurmasını sağladıysanız bu durumda iPhone telefonunuz için;

Messenger dondurma donduramıyorum olmuyor, android messenger dondurma, iphone messenger dondurma, messenger dondurma, messenger donduramıyorum, messenger dondurma nerede

  • Messenger uygulamasına giriş işlemi gerçekleştirerek sol üst alanda bulunan ‘’Profil’’ ikonuna tıklıyoruz.
  • Sonrasında gelen sayfayı aşağıya doğru kaydırdığınızda ‘’Yasal bilgiler ve ilkeler’’ alanına giriş yaparak burada bulunan ‘’Dondurma’’ bölümüne tıklayıp dondurma işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.
Android messenger dondurma

Android işletim sistemli telefonlarda messenger uygulamasını dondurabilmek için,

  • Yine aynı şekilde messenger uygulamasına giriş yaparak sol üst alanda bulunan ‘’Profil’’ seçeneğine tıklıyoruz.
  • Sayfayı aşağıya kaydırdığınızda ‘’Gizlilik ve şartlar’’ bölümüne tıklayıp buradan da Dondurma bölümüne tıklayarak messenger uygulamasının dondurulmasına yönelik ayarlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Messenger dondurma donduramıyorum olmuyor problemiyle alakalı işlem aşamalarını tamamlamış olacağız. İşlemleriniz sırasında en ufak bir hata alırsanız bunu bize yorum alanından belirtebilirsiniz.

Messenger dondurma donduramıyorum olmuyor, android messenger dondurma, iphone messenger dondurma, messenger dondurma, messenger donduramıyorum, messenger dondurma nerede

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here