Paylaş

Messenger bu konuşmaya yanıt veremezsin. Messenger hesabında bir konuşmaya yanıt gönderemiyor iseniz üzülmeniz gerek yok. Çözüm haberimizde yer almaktadır.

Kısa süre içerisinde inanılmaz bir kitlesi olan messenger uygulamasında mesaj alışverişinde oluşan sorunları ele almaktayız. Hazırladığımız bu yazımızda ise karşı tarafın bize göndermiş olduğu mesaja yanıt verilmemesiyle alakalıdır. Mesajın geldiğini gördüğünüz andan itibaren cevap vermek için konuşmaya girdiğinizde yanıtın gitmemesi sinirinizi çıkarabilmektedir. Karşı tarafa gönderim yaptığımız mesajın iletilmemesi ya da yanıtın verilmesi için ekranın açılmaması bize sorun yaşamaktadrı. Böyle durumlarda sinir yapmanız en son isteyeceğimiz işlemdir. Çünkü durum siz ya da messenger kaynaklı değil de karşı taraf ile alakalı da olabilir. Bundan dolayı ilk olarak inceleme ve araştırma yapıp daha sonrasında sinir yapabilirsiniz. Messenger hesabından gelen bir mesaja karşılık vermek istediğinizde yanıtın gönderilmemesinin ne ile alakalı olduğuna birlikte bakacağız.

Messenger bu konuşmaya yanıt veremezsin

Messenger mesaja yanıt verilmiyor, messenger konuşmaya yanıt verilmiyor, messenger mesaja neden cevap veremiyorum, messenger sohbete yanıt veremiyorum, messenger konuşma açılmıyor, messenger cevap yazamıyorum, messenger cevap veremiyorum. Tanıyıp ya da tanımadığımız birinden gelen mesaja yanıt vermek adına giriş sağladığımız messenger alanında konuşmaya giriş yaptığımız da karşıya yanıt verememek bize sorun yaşatmaktadır. Karşılaştığımız bu sorun için sinir yapmadan sakin bir şekilde yazımızı kontrol edebilirsiniz.

Messenger cevap yazamıyorum

Mesajlaşma uygulaması olarak kısa süre içerisinde geniş kitleye ulaşmasındaki tek neden Facebook’tur. Facebook’un mesaj uygulaması messenger olursa bir anda kitle fazlalaşması gayet normaldir. Uygulama ile ilgili olarak konuşmaya yanıt verilememesi ise ayrı bir durumdur.

Messenger bu konuşmaya yanıt veremezsin, mesaja yanıt verilmiyor, konuşmaya yanıt verilmiyor, messenger cevap yazamıyorum, messenger yanıt veremiyorum, messenger konuşmaya yanıt veremiyorum

Sebeplerine bakacak olursak ilk önce aldığınız hata ”Bu konuşmaya yanıt veremezsin” olmaktadır. Alınan hata sonrasında bir çok sıkıntı yaşamaktadır. Bu sorunun temel nedeni karşı taraf ”Hesabını dondurmuş ya da silmiş” olabileceğini unutmamız gereklidir. Ya da mesajına yanıt vermek istediğimiz kişiyi siz ya da karşı taraf sizi engellemiş olabilir.

Karşı karşıya kalınan bu durumun çözülmesi için bahsedilen bu işlem aşamalarının kontrolü sağlandıktan sonra ise internet bağlantısının kontrollerinin yapılması gereklidir. Bağlantı ayarlarının kontrol edilmesi sonrasında sorun giderilmez ise uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeniz halinde problem giderilmiş olacaktır.

Messenger mesaja yanıt veremiyorum diyen kullanıcı kitlesi belirtilen işlem aşamalarını sağlaması yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here