Paylaş

Messenger birini nasıl bulabilirim bulamıyorum. Sohbet uygulamasında rehberde olmayan kişileri dahi bulabilmeniz için arama ekranını göstereceğiz.

Sohbet uygulaması olarak artık telefonlarına indirilen uygulamalarda fazlalaşmaktadır. Whatsapp devamında Bip messenger ile beraber artık Facebook’un sohbet uygulaması messenger’da fazla kullanılmaktadır. Eskinden Facebook olmadan messenger kullanımı gerçekleştirilemiyorken artık buna ihtiyaç olmadan da facebook kullanılabilmektedir. Messenger uygulamasına dahil olduktan sonra rehberinizde var olan arkadaşlarınız karşınıza çıkarak o kişilerin eklemesini sağlayabiliyorsunuz. Onun haricinde Facebook’ta biriyle arkadaş olmanız durumunda direk olarak messenger sohbet alanına da gerekli bilgiler düşmektedir. Bunun dışında messenger uygulamasının arama bölümüne bulmak istediğimiz kişinin ismini yazarak aratıp bulabiliyoruz. Siz kişinin ortak arkadaşlarıyla zaten arkadaşsanız eğer kişiyi bulmanız o kadar zor olmayacaktır. Ama arkadaş değilseniz bu biraz zamanınızı alabilir.

Messenger birini nasıl bulabilirim bulamıyorum

Messenger kişi bulma, messsenger birini bulmak için nereye girmem gerekiyor, messenger kişi bulma nerede, messenger birini bulmak için aramayı nereden yapabilirim, messenger arama yaparak birini bulabilir miyim, messenger kişi arama nerede. Yönünde iletilen ve araştırma sağlanan işlemlerin tamamının yanıtsız bırakmamak adına gereken incelemelerimizi bitirmiş bulunuyoruz. Adını duyduğunuz ve bulmak istediğiniz kişileri yazımızda anlatacağız.

Messenger kişi bulma nerede

Tüm sosyal medya uygulamalarının içerisinde arama bölümü yer almaktadır. Bu saye de birini bulmak istediğimiz bu arama alanını kullanarak arkadaşlarımızı, akrabalarımızı ya da tanıyor olabileceğimiz kişileri rahatlıkla bulabiliyoruz. Messenger uygulamasında da arkadaşlarımızı arama yaparak bulabiliyorsunuz. Normal koşullarda çoğu kullanıcı bunu biliyorken messenger yeni kullanan ya da yeni üye olan kişiler bu alanından haberdar değil.

Messenger birini nasıl bulabilirim bulamıyorum, messenger kişi ekleme nerede, messenger kişi ekleme yok, messenger birini bulma, messenger kişiyi nasıl bulabilirim, messenger kişi arama nerede
  • Messenger giriş yaptıktan sonra üst alanda ara diye bir alan bulunmaktadır.
  • Arama bölümüne bulmak istediğimiz kişinin adını soy adını girdiğinizde direk karşınıza ortak arkadaşlarınızın olduğu kişilerin bilgileri getirilmektedir.
  • Yine aynı şekilde giriş yaptığınız isim soy isim bilgilerine ait kimler varsa bunların olduğu sıralama karşınızda bulunmaktadır.
  • Sayfayı aşağıya doğru kaydırdıkça kişiler yüklenmeye devam edeceğinden dolayı en sonunda bulmak istediğiniz kişiyi görüp ona el sallayarak sohbeti başlatabilirsiniz.
  • Eğer yoksa zaten kişi messenger kullanmıyor olabilir ya da kullanıyorsa bile sizin girdiğiniz isim bilgileriyle giriş gerçekleştirmiyor.

Messenger birini nasıl bulabilirim bulamıyorum diyenlere özel yukarıdaki işlemlerin takip edilmesi durumunda aramalarınızı sağlayarak kişileri bulup eklemesini sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here