Paylaş

Messenger aktif olduğum gözükmesin çıkmasın. Messenger hesabında görüşme sağlarken çevrim için görünmek istemiyorsanız detaylar haberimizde.

Facebook’un mesajlaşma uygulaması messenger her geçen gün daha da büyümektedir. Özellikle son gelen güncellemelerle birlikte daha fazla kullanım oranını artırdığını söyleyebilmek mümkündür. Mesajların herkes için kaldır özelliği ile birlikte artık yanlış gönderilen mesajı geri çekme işlemi mümkündür. Facebook hesabınızda gezinti sağladığınız sırada bir anda messenger üzerinden mesaj alabilirsiniz. Bunun temel nedeni hesapta gezinti yaparken aktif olarak messenger üzerinde görünmeniz ile alakalıdır. Önüne geçebilmek için ise messenger bölümünden çevrim içi görünme ayarlarını gerçekleştirmeniz gerekiyor. Messenger uygulamasına çok eskiden facebook kullanan kitle alışamasa da sonrasında uygulamaya dahil olan bir çok kişi özelliğe anında alıştı. Her geçen gün kullanıcısı artan messenger uygulamasında aktif olduğunuz görünmesin diye yapılacak olan ayarlardan kısaca bahsedeceğiz.

Messenger aktif olduğum gözükmesin çıkmasın

Messenger aktif olduğum görünmesin, messenger aktif durumu kapatma, messenger aktif olduğum bilinmesin, messenger aktif olduğum çıkmasın, messenger çevrim için görünmesin, messenger çevrim içi özelliğini kapatmak istiyorum. Messenger hesabında başkalarının sizi aktif olarak görmesini istemiyorsanız yapacağınız ayarları inceleyeceğiz. Böylelikle artık sizlerde biriyle görüşme sağlarken farklı kişilerin yazmasından kurtulabilirsiniz.

Messenger aktif durumu kapatma

Messenger uygulamasında yeniyseniz eğer bir çok bağlantı ayarının nasıl ilerlendiğini bilememek gayet normaldir. Tüm uygulamalar kendi içerisinde mutlaka güncellemeye gitmektedir. O yüzden güncellemeye gittikten sonra gelen yenilikleri de sizin incelemeniz gerekiyor.

Messenger aktif olduğum gözükmesin çıkmasın, messenger çevrim içi görünmesin, messenger aktif durumu kapatma, messenger aktif durum nasıl kapatılır, messenger aktif olduğum çıkmasın, messenger aktif olduğum görünmesin

  • Messenger hesabında aktif durumu kapalı konuma getirebilmek için messenger alanına giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Sohbet alanına giriş yaptıktan sonra sol üst tarafta bulunan profil alanına tıklıyoruz.
  • Oraya tıkladığınız da messenger ayarlar alanına gereceksiniz. Hemen karşınızda aktif durum yazısı belirecektir.
  • Buraya giriş yaptıktan sonra muhtemelen aktif durum yeşildir. Sola doğru kaydırdığınız da aktif durum kapalı konuma gelecektir.
  • Kapalı hale getirdiğiniz de görüşmelere devam edebilirsiniz ama sizi artık kimse rahatsız etmeyecektir.

Sohbet uygulaması olarak kullanabileceğiniz messenger aktif olduğum gözükmesin çıkmasın istiyorsanız belirtilen ayarları ilerlemeniz yeterlidir.

İsterseniz hazırladığımız Messenger herkes için kaldır ne demek yazımıza bakabilirsiniz.

Messenger aktif olduğum gözükmesin çıkmasın, messenger çevrim içi görünmesin, messenger aktif durumu kapatma, messenger aktif durum nasıl kapatılır, messenger aktif olduğum çıkmasın, messenger aktif olduğum görünmesinMessenger aktif olduğum gözükmesin çıkmasın, messenger çevrim içi görünmesin, messenger aktif durumu kapatma, messenger aktif durum nasıl kapatılır, messenger aktif olduğum çıkmasın, messenger aktif olduğum görünmesin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here