Paylaş

Değerli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Marketplace sorun bildirme telefon numarası mail adresi alanına nereden ulaşacağınızı anlatacağız.

Facebook’ta reklam verenlerin sayısının her geçen gün arttığını söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra ticaret yapan kişi sayısının da oldukça fazla olduğunu görmekteyiz.  Marketplace alanı ise son zamanların en gözde yeri olmuş durumdadır. Lakin bu alanda da problem yaşanabilmektedir. Yaşanana problemler sonucunda kullanıcılar genellikle Marketplace sorun bildirme telefon numarası mail adresi şeklinde araştırma içerisine girmektedir.

  • Girmiş olduğunuz bu araştırmaların neticesiz kalmaması için ilgili makalemizi hazırlamış bulunuyoruz. Yapacağımız işlem aşamaları sonrasında sorununuzu Marketplace yetkilileri ile bire bir iletişime geçebileceksiniz.

Marketplace sorun bildirme telefon numarası mail adresi

Marketplace sorun bildirme

Marketplace telefon numarası şeklinde arama yapmış olabilirsiniz. Normalde Sosyal medya uygulamalarının hiç birinin kendine özgü bir iletişim kanalı bulunmamaktadır. Yani telefon numarasının olduğunu göremezsiniz. Uygulamaların tamamı kendileriyle iletişime geçmek isteyen kullanıcılarının mail ya da form üzerinden bunu yapmalarını istemektedir.

Facebook’un bir özelliği olan Marketplace özelliği ise ticaret yapanların vazgeçilmez yeri haline geldi diyebiliriz. Facebook dünya çapında bir sosyal medya uygulaması olmasından ötürü milyarlarca kullanıcı kitlesine sahip o yüzden ticaret özelliği olan Marketplace’nin sevilmesi de bunan kaynaklıdır.

Herkesin kendi şehrinde müşterilerine ulaşmış olduğu Marketplace özelliği ile ilgili bire bir iletişime geçebileceğiniz bir telefon numarası bulunmamaktadır. Peki Marketplace alanında yaşadığınız sorunu ilgili yetkililere nasıl bildirebilirim? Sorusunu eminim soruyorsunuzdur.

Normal şartlarda Facebook kendi içerisinde bulunan tüm özellikleri için kendisine sorun bildirimi yapabilecek kanalı açmış durumdadır. Lakin kullanıcıların bir çoğu bu alanın nerede olduğu bilmediklerinden ötürü sorun yaşamaktadır.

Marketplace mail adresi

Marketplace telefon numarası

Marketplace mail adresi ve sorun bildirme alanına ulaşım sağlayabilmek için ilk olarak uygulamanızı açın. Ve sağ üst ya da sağ alt kısımda bulunan üst üste çizgili bölmeye dokunun. Buraya dokunmanız ile birlikte gelen sayfayı aşağıya doğru kaydırın. Yardım ve destek yazısını göreceksiniz. Onun üzerine tıklayın.

Sonrasında gelen ekranda ‘’Sorun bildirme’’ kısmına giriş yapın. Buraya giriş yaptığınızda hangi özellik ile ilgili sorun bildirme yapacağınıza dair bilgilendirmeler gelecektir. Marketplace alanına giriş yapıp sorununuzu bildirmeniz ile birlikte işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız.

Marketplace sorun bildirme telefon numarası mail adresi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here