Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, yayınladığımız bu yazımızda Marketplace bir hata oluştu ürünün paylaşılamadı hatasının çözümü noktasında yapmanız gerekenleri anlatacağız.

Facebook dünya çapında nam yapmış popüler bir sosyal medya platformudur. Platform içerisinde yaptığınız gezintileri dışında artık ticareti de çok kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bu işlemi ise Marketplace alanından sağlayabilirsiniz. Ancak çoğu kullanıcı Marketplace bir hata oluştu ürünün paylaşılamadı uyarısı aldıklarını dile getirmektedir. Biz de ilettiğiniz bu bilgiler ışığında harekete geçerek yazımızı hazırlama ihtiyacı duyduk.

  • Birlikte işleme alacağımız ayarlar neticesinde sorununuzu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturup probleminizi gidereceğiz.

Marketplace bir hata oluştu ürünün paylaşılamadı

Marketplace hata oluştu

Marketplace ürünün paylaşılamadı diyorsa yüksek ihtimal ile kısıtlama almışsınız demektir. Bu kısıtlamanın kalkması için 24 saat ya da 48 saat beklemeniz gerekiyor. Lakin çoğu kişi bu kısıtlamayı neyden kaynaklı aldığını da merak etmektedir. Merakınıza konu olan tüm bu bilgileri yazımız içerisinde derledik.

Gün içerisinde birden fazla ya da aşırı derecede paylaşım yaparsanız böyle bir kısıtlama ile karşı karşıya kalırsınız. Yaptığınız paylaşımlar telif hakkına sahip ve başkasının ürünleri üzerinden gelir elde ediyorsanız bu belli bir aşamadan sonra şikayet almaya başlayacaktır. Şikayet sonrasında da Facebook otomatik olarak ilan vermenizi kısıtlayacaktır.

Verdiğimiz bu bilgilerin hiç birini yaşamıyorsanız o halde itiraz etmeniz gerekecektir. İtirazınızı nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız bu bilgileri de ayrıntılı şekilde size aşağıda aktaracağız.

Marketplace bir hata oluştu

Marketplace ürün paylaşılamadı

Marketplace bir hata oluştu sorunu için ilk olarak hesabınızın sağ alt ya da üst tarafında bulunan üst üste çizgili bölüme tıklayın. Ardından gelen sayfayı aşağıya doğru kaydırın. Sayfayı aşağıya doğru kaydırdığınızda ‘’Yardım ve destek’’ yazısının üzerine dokunun.

Açılan sayfada ‘’Sorun bildir’’ seçeneğine tıklayın. Beraberinde ise şikayet devam edin seçeneğine dokunalım. Açılan sayfada Facebook uygulamanızdaki tüm özelliklerin seçeneklerini göreceksiniz. Marketplace yazısının üzerine dokunup açılan sayfadaki açılama bölümüne almış olduğunuz hatayı detaylı bir şekilde yazın.

Açıklamanızı yaptıktan sonra üst tarafta ‘’Gönder’’ seçeneğine tıklayın. Yapılan işlemler neticesinde sorununuz kısa süre içerisinde çözüme kavuşmuş olacaktır. Marketplace için sormak istedikleriniz varsa bize bunu yorumdan bildirebilirsiniz.

Marketplace bir hata oluştu ürünün paylaşılamadı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here