Paylaş

Lg smart tv yazılım güncelleme yapamıyorum.Televizyonunuzu markası Lg smart tv ve tv’nin yazılımı güncellenmiyor ise kesin çözümü haberimizde.

Bilgisayarlara, telefonlara ya da var olan uygulamalarınız kendi içerisinde nasıl ki güncelleme alıyorsa televizyonlarda da artık güncelleme gelmektedir. Televizyon görüntü kalitesinin ve yaşanan donma kasma sorunlarının önüne geçebilmeniz için televizyonun yazılımını her daim güncellemesini sağlayabilirsiniz. Yapacağınız güncellemeler hem daha kaliteli bir görüntüye ulaşmanızı sağlayacak hemde yaşanan aksaklıkların önüne geçecektir. Lg smart televizyon kullanıcıları da kendilerinde var olan yazılım ayarlarını nasıl devreye alacaklarını öğrenmek istiyorlar. Güncelleme aşamalarının devreye girmesini görsel ve yazılı bir biçimde kaleme alarak sorununuzu ortadan kaldıracağız. Bu saye de hem daha hızlı bir görüntü elde etmiş olacaksınız hem de oluşan ufak tefek sorunları gidereceğiz.

Lg smart tv yazılım güncelleme yapamıyorum

Lg smart tv yazılım ayarları, lg smart tv yazılım güncelleme nasıl yapılır, lg smart tv yazılım nasıl güncellenir?, lg smart tv yazılım ayarları için yapılması gerekenler, smart tv yazılım güncellenmiyor, lg smart tv güncelleme yapılmıyor. Televizyonunuzun daha kaliteli görüntü sağlayabilmesi ve olası meydana gelecek sorunların önüne geçilmesi için yazılımını güncellemek istiyorsanız ayarlara birlikte bakacağız.

Lg smart tv güncelleme

Televizyonunuzla ilgili yazılımı güncellemesi sağlamak istediğinizde model ve marka uzantısına göre işlem gerçekleştirmesi gerekmektedir. Lg smart için aşağıdaki aşamaları takip etmeniz sonrasında yazılım güncellemesi sonuçlanacaktır.

  • Televizyon kumandasının orta alanında bulunan ev (home) tuşuna tıklıyoruz.
  • Televizyon ekranının sağ üst tarafında yer alan ayar sekmesine giriyoruz.
  • Bununla birlikte tv kumandasında da bulunan ayar düğmesine tıklıyoruz.
  • Bu ayarları sağladıktan sonra televizyonun sağ tarafında yer alan (Gelişmiş) seçeneğine tıklıyoruz.
  • Gelişmiş alanına giriş olduktan sonra sayfanın sol menüsünde var olan ”Genel” yazısına giriş yapıyoruz.
  • Orta alanda ”Bu tv hakkında” seçeneğini görüp tıkladığınız da sağ köşede televizyonun ne zaman güncellendiği görebilirsiniz.
  • Ardından güncellemeleri kontrol et yazısına tıklıyoruz. Sağ alt tarafta eğer yazılım güncelleme geldiyse ”Kur” demeniz halinde kurma işlemleri tamamlanmış olacaktır.

Lg smart tv yazılım güncelleme yapamıyorum, smart tv yazılım güncelleme, lg smart tv güncelleme, lg smart tv güncellenmiyor, lg smart tv yazılım güncelleme, lg smart tv güncelleme ayarları

Lg smart tv yazılım güncelleme yapamıyorum, smart tv yazılım güncelleme, lg smart tv güncelleme, lg smart tv güncellenmiyor, lg smart tv yazılım güncelleme, lg smart tv güncelleme ayarları Lg smart tv yazılım güncelleme yapamıyorum, smart tv yazılım güncelleme, lg smart tv güncelleme, lg smart tv güncellenmiyor, lg smart tv yazılım güncelleme, lg smart tv güncelleme ayarları Lg smart tv yazılım güncelleme yapamıyorum, smart tv yazılım güncelleme, lg smart tv güncelleme, lg smart tv güncellenmiyor, lg smart tv yazılım güncelleme, lg smart tv güncelleme ayarları Lg smart tv yazılım güncelleme yapamıyorum, smart tv yazılım güncelleme, lg smart tv güncelleme, lg smart tv güncellenmiyor, lg smart tv yazılım güncelleme, lg smart tv güncelleme ayarları Lg smart tv yazılım güncelleme yapamıyorum, smart tv yazılım güncelleme, lg smart tv güncelleme, lg smart tv güncellenmiyor, lg smart tv yazılım güncelleme, lg smart tv güncelleme ayarlarıLg smart tv yazılım güncelleme yapamıyorum, smart tv yazılım güncelleme, lg smart tv güncelleme, lg smart tv güncellenmiyor, lg smart tv yazılım güncelleme, lg smart tv güncelleme ayarları

Gerçekleştirdiğimiz işlemler sonrasında Lg smart tv yazılım güncelleme yapamıyorum dedikten sonra bu aşamaları sağladığınız da sorun yaşarsanız yorumda durumu belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here