Paylaş

Kullanmadığım modemi nasıl değerlendirebilirim. Eski modeminizi atmaktansa nasıl faydalanacağına dair bildiklerimizi yazımız içerisinde sizlere aktaracağız.

Yeni internet başvurularında elimizdeki modem yerine yenisi alarak kullanımlara devam etmek isteriz. Eskiden kullanılan modemin yeterli performansı göstermediğini düşünüp bu yola başvurabilirsiniz. Modemler kullanımlara bağlı olacak şekilde bazen çeşitli sıkıntılar verebilmektedir. Çekmeme, kopma, hız düşüklüğü ya da internet bağlantısını vermemesiyle ilgili bir çok sorun meydana getirebilmektedir. Veya da modemin eskimesinden dolayı yeniliğe gitmeyi düşünebilirsiniz. Aldığınız yeni modemin ayarlarını yaptıktan sonra eski modeminizi çöpe atmadan önce nasıl değerlendirebileceğinizi eminim düşünmüşsünüzdür. Eğer modeminizde kopma, hız düşüklüğü, çekim alanında gözle görünür bir sıkıntı yoksa eski modeminizi nasıl değerlendireceğinizi sizlere aktaracağız. Çalışan bir modemi asla çöpe atmanızı tavsiye etmiyoruz. Işıkları yanan bir modemin çöpe atılmasındansa bu modemden yararlanmak daha sağlıklıdır. En basiti ise çevrenizde ihtiyacı olan birine modeminizi vererek onun zor durumunu giderebilirsiniz. İyisiyle kötüsüyle modemin çalışması o kişinin anlık sorununu bir şekilde giderecektir.

Kullanmadığım modemi nasıl değerlendirebilirim

Eski modemi ne yapmalıyım, kullanmadığım modemi atmalı mıyım, eski modemi atmalı mıyım, kullanmadığım modemi değerlendirme, eski modem nasıl değerlendirilir, eski modemi değerlendirmek istiyorum. Çalışan bir ürünü atmak yerine o ürünü bir şekilde değerlendirmeniz en sağlıklı olan işlemlerden birisidir. Eskiye modeminizin nerelerde değerlendireceğinize beraber bakacağız.

Eski modemi nasıl değerlendiririm

Kullanım sağlamadığınız modemi, Access point ya da güçlendirici olarak ayarlayıp kullanabilirsiniz. Evinizdeki modemden hiç kimsenin bağlanmasını istemiyorsanız eğer eski modeminizin misafir ağını aktif hale getirerek o modemin bilgilerinin gelen kişiyle paylaşabilirsiniz. Onun dışında eski modemin fiyatı düşülerek yeni modem satışını bu şekilde satan bayiler bulunmaktadır.

Kullanmadığım modemi nasıl değerlendirebilirim, eski modemi atmalı mıyım, kullanmadığım modemi atmalı mıyım, eski modemi ne yapmalıyım, eski modem nasıl değerlendirilir, eski modemi değerlendirme

Aynı zamanda artık Facebook Market place ya da letgo gibi uygulamalardan ikinci el ürünlerinizi kolay şekilde satışa çıkartabiliyorsunuz. Kullanmadığınız fakat iş gören ürünleri bu alanlardan satışa çıkartarak ayarlarınızı sağlayabilirsiniz.

Kullanmadığım modemi nasıl değerlendirebilirim, eski modemi atmalı mıyım, kullanmadığım modemi atmalı mıyım, eski modemi ne yapmalıyım, eski modem nasıl değerlendirilir, eski modemi değerlendirme

Eski modeminizle ilgili yapacaklarınızı da bu şekilde işleme koyabilirsiniz. Yani bundan sonra sadece eski modeminiz değil hiçbir ürününüz çöpe atmadan değerlendirebilirsiniz. Letgo ve Market place alanında ilan vermenizle beraber anında satış işlemlerinizi başlatabiliyorsunuz. Sormak ya da eklemek istediğiniz farklı konular varsa bizlere bunu yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here