Paylaş

Knight Online donuyor kasıyor ilerlemiyor problemi karşısında nasıl bir yol izleyeceğiniz geniş kapsamlı şekilde yazımızda anlatacağız.

Knight Online donuyor kasıyor ilerlemiyor

Knight Online, oyunu 17 Ağustos 2004 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Oyun piyasaya sürüldüğü ilk yıllarda milyonlarca kişi tarafından oynanmaya başlanmıştır. Mgame Corporation ve Noah System tarafından geliştirilen oyun şuan da dahi oyuncu kitlesi bakımından bir çok oyunları geride bırakmayı başarmıştır.

Oyunun bu zamana kadar popülerliğini yitirmeden gelmesinin en büyük etkenlerden birisi hiç tartışmasız sürekli kendini güncellemesidir. Siz de Knight online oynayan kullanıcı iseniz eğer oyunda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Klan savaşlarının olduğu belli saatlerde savaşların yapıldığı oyunda Level oldukça önemlidir. Level atladıkça oyuncunuzun gücü artmakta ve oyun içerisindeki güçlü hayvanları öldürmeniz daha da kolaylaşmaktadır. Hayvanları öldürdükçe içerisinden çıkan malzemeler ile daha da güçleniyorsunuz.

Oyunun içinde aynı zamanda Pazar sahası da bulunmaktadır. Canavarların içerisinden çıkan ürünleri pazarda satışa çıkarabilirsiniz. Tüm bunları bırakıp asıl konumuza dönecek olursak oyunda meydana gelen donuyor, kasıyor probleminin nedenlerini birlikte inceleyelim.

İlk olarak oyunu oynarken kuvvetli bir internet bağlantınızın olması gereklidir. Bu bağlantı varken dahi sorun yaşıyorsanız bilgisayarınıza ekstra bir disk takılı ise bu diskin temizlenmemesinden dolayı hata alıyor olabilirsiniz. Diskin temizleme işlemlerini devreye koyarak işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Antivirüs programı kullanıyorsanız ya da performans güçlendirici programlar bunların en iyisini kullanmalısınız. Kalitesiz uygulamalardan kaynaklı da sorun yaşayabilirsiniz. Arka planda çalışan uygulama varken oyuna girdiyseniz eğer o uygulamaları kaldırıp o şekilde tekrar giriş sağlayın.

Knight Online donuyor

Knight Online donuyor kasıyor ilerlemiyor hatası giderilmedi ise;

  • İşletim Sistemi: Windows 2000, XP, Vista, 7, 8, 10,
  • İşlemci: Pentium 3 600MHz or better, Bellek: 512 MB RAM,
  • Ekran Kartı: 3D Acceleration,
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Bu gereksinimleri bilgisayarınızın karşılamamasından dolayı hata alıyorsunuzdur. Lakin siz bu gereksinimleri karşıladığını biliyorsanız eğer bu durumda farklı bir cihazdan aynı ağ üzerinden oyuna bağlanarak bağlantınızı yeniden gözden geçirin. Son olarak probleminiz için bilgisayarınızı sıfırlayabilirsiniz. Windows 10 işletim sistemli bir bilgisayar kullanıyorsanız gelen güncellemelerden kaynaklı da hata alıyor olabilirsiniz. Güncellemeleri gözden geçirip tekrar deneme yapın.

Knight Online donuyor kasıyor ilerlemiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here