Paylaş

Klavyemde Euro € işareti görünmüyor. Kullanım sağlamış olduğunuz bilgisayarda Euro işaretini bulamıyorsanız çözüme dair tüm detayları sizlere yazımızda paylaşacağız.

Euro bir çok ülkede para birimi olarak kullanılmaktadır. Bilgisayar üzerinden işimiz gereği bazen excel tablosunda kullanım sağlamaktayız. Klavye alanında kontrol ettiğiniz de tüm simgeleri görebilmek mümkün değildir. Bazı işaretler farklı kombinasyonlar ile ortaya çıkarılmaktadır. Haliyle bu kombinasyonların neler olduğunun bilinmemesi durumunda anlık sıkıntıya girdiğimiz olabiliyor. Euro işaretiyle ilgili ise hangi tuşlar sonrasında işlemlere erişim sağlayacağımızı yazı içerisinde kapsamlı olacak şekilde sizlere anlatımını sağlıyor olacağız. İlk olarak klavyede bulunan Alt Gr tuşuna basılı tutup E tuşuna basmanız halinde € işaretinin bilgisayar ekranında geldiğini görebilmek mümkündür. Burada yapılan en büyük hatalardan biride Alt Gr tuşu yerine Alt tuşuna basılıp e basılı tutmamızdan kaynaklıdır. Fakat sadece tek bir yöntem üzerinden bu işaret çıkmamaktadır. Diğer yöntemleri ise aşağıda sizlere kapsamlı bir şekilde sunumunu hazırlamış bulunuyoruz.

Klavyemde Euro € işareti görünmüyor

Bilgisayarda Euro işareti nerede, klavyemde Euro işareti gözükmüyor, bilgisayarımda Euro işaretini bulamıyorum, Euro işaretinin çıkması için ne yapmam gerekiyor, klavye üzerinde Euro işaretini göremiyorum, klavyede Euro işareti bende yok, Euro işareti için yapmam gereken işlem nedir. Tüm bu soruların yanıtsız kalmaması adına yaptığımız araştırmaların tamamını sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz. Şayet Alt Gr tuşunu kullanımını yaparak e işaretine tıklayıp € işareti gelmediyse diğer denemeleri yazımızda bulabilirsiniz.

Klavyede Euro işaretini bulamıyorum

Belirttiğimiz üzere aslında oldukça basit bir işlemle bilgisayarımızın ekranına getirebileceğimiz € işaretinin bir diğer tuş kombinasyonu ise Alt tuşuna basılı tutarak 0128 tuşlarına basmak olacaktır.

Klavyemde Euro € işareti görünmüyor, bilgisayarda euro işareti çıkmıyor, euro işareti nasıl çıkar, euro işareti nerede, klavyede euro işareti nerede, klavyede euro işaretini bulamıyorum

Alt tuşuyla birlikte 0128 tuşuna basılı tuttuğunuz andan itibaren € işaretinin gelmeme gibi bir durumu bulunmamaktadır. Şayet bu işlemler ardından sorun yaşama gibi bir durum olursa akıllı telefonlarınızdan bu işareti kopyala yapıştır yöntemi ile birlikte kullanımını sağlayabilmeniz mümkün olacaktır.

Klavyemde Euro € işareti görünmüyor yazımız sonrasında sağlanacak işlem adımlarından sizlere bahsetmiş bulunuyoruz. Bu yazımız haricinde eğer isterseniz sizin için hazırlamış olduğumuz Twitter hesabında tüm tweetleri silme yazımız da inceleyebilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

Klavyemde Euro € işareti görünmüyor, bilgisayarda euro işareti çıkmıyor, euro işareti nasıl çıkar, euro işareti nerede, klavyede euro işareti nerede, klavyede euro işaretini bulamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here