Paylaş

Klavyemde apple işareti gözükmüyor nerede. Isırılmış elmanın bilgisayarda kullanmak için nelerin gerekli olduğunu beraber kontrol edeceğiz.

Bilgisayarda bir çok işaret ya da sembolü farklı tuş kombinasyonlarıyla birlikte çıkarmaktayız. Bu işlemleri sağlarken de bilgisayar üzerinde bulunan Shift, Alt, Alt gr ya da Ctrl gibi tuşların işimizi görmektedir. Tüm harflerin ya da işaretlerin klavye alanına entegre edilmesini bekleyemeyiz. Bazı işaretler ne yazık ki bu tuş kombinasyonlarıyla da ne yazık ki çıkmamaktadır. Haliyle ısırılmış elma işareti yani Apple işaretinin bilgisayarda çıkartılabilmesi için nelerin gerekli olduğunu inceleme yapacağız. Normal şartlarda eğer sizi çok zorlamaz ise iphone telefonunuzda bu işareti kopyala yapıştır yöntemi ile bilgisayarda kullanabilirsiniz. Ama siz bilgisayardan doğrudan ulaşabileceğiniz bir alan bulmak istiyorsanız da bu durumun oldukça kapsamlı araştırdık. Karakter eşlem alanına giriş işlemleri sonrasında bu kısımdan istenilen işareti görüp kullanabilmek mümkün hale gelecektir.

Klavyemde apple işareti gözükmüyor nerede

Klavyemde apple işareti nerede, klavye de apple işareti yok, klavyede apple işareti bende çıkmıyor, klavyede apple işaretini bulamıyorum, bilgisayarda apple işareti görünmüyor, bilgisayarımda ısırılmış elma nerede, bilgisayarda ısırılmış elma alanına erişim sağlamak istiyorum. Apple firmasının simgesi olan ısırılmış elma işaretinin klavyede olmadığını siz de biliyorsunuzdur. Ama işaret tuş kombinasyonuyla da çıkmamaktadır.

Bilgisayarda Apple işareti yapma

Karakter eşlem alanında ulaşımını sağlayacağınız ısırılmış elma işaretini getirebilmek için adım adım ayarları size anlatacağız.

Klavyemde apple işareti gözükmüyor nerede, klavyede apple işareti yok, klavyemde apple işareti bende yok, bilgisayarda apple işareti yapma, klavyede ısırılmış elma nerede, bilgisayarda ısırılmış elma yapma

  • Karakter eşlem alanına erişim sağlayabilmek için Windows tuşuna basılı tutarak R harfine basıyoruz.
  • Beraberinde çalıştır alanına erişim gerçekleştireceksiniz. Çalıştır kısmının arama bölümüne ‘’charmap’’ yazarak tamam butonuna tıklayalım.
  • Tamam dedikten sonra gelen ekran da ‘’Bell MT’’ alanına girdiğiniz de kısa bir arama sonrasında Apple işaretine ulaşım sağlayabilmeniz mümkündür.
  • Olurda bir sorun ya da aksilik ile karşı karşıya kalınırsa bunu bizimle yorum alanından paylaşabilirsiniz.

Sağlanan işlemlerle birlikte klavyemde apple işareti gözükmüyor nerede sorunu giderilerek Apple işaretini görmüş olacaksınız. Bunun dışında isterseniz sizin için hazırladığımız Google chrome sağ tıklayınca kapanıyor yazımıza bakabilirsiniz.

Klavyemde apple işareti gözükmüyor nerede, klavyede apple işareti yok, klavyemde apple işareti bende yok, bilgisayarda apple işareti yapma, klavyede ısırılmış elma nerede, bilgisayarda ısırılmış elma yapma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here