Paylaş

Klasik Facebook hesabına geçiş yapamıyorum. Beta sürümüne geçtikten sonra klasik hesaba geçemiyorum diyorsanız yapmanız gerekenleri anlatacağız.

Facebook’a gelen bir güncelleme sonrasında bilgisayardan hesabınıza giriş yapmanız durumunda beta sürümünü kullanabilmektesiniz. Beta sürümüne geçişinizi yaptıktan sonra tekrar klasik hesaba geçilebilmektedir. Ancak siz deneme yaptığınızda klasik Facebook hesabınıza geçiş yapamıyorsanız neler yapmanız gerektiğini konu aldık.

Bilgisayarda, telefonlarda ya da tabletlerde Facebook hesabınıza girerek kullanım sağlayabilirsiniz. Facebook yetkilileri kullanımların en kolay hale gelebilmesi için uygulama içerisinde sürekli güncellemelere gitmektedir. Bilgisayardan Facebook hesabına giren biriyseniz artık daha rahat bir şekilde gezinti yapabileceksiniz.

Nasıl olduğunu hazırladığımız yazı içerisinde göreceksiniz. Facebook hesabınıza gündüz olduğu kadar akşamları da eminim giriyorsunuz. Akşamları gözümüzü alan ışığın artık almaması için beta sürümüne geçerek karanlık modu aktif hale getirmeniz sorunun önüne geçmektedir.

Klasik Facebook hesabına geçiş yapamıyorum

Facebook beta sürümü klasik Facebook uygulamasından biraz daha farklıdır. Telefonlardaki Facebook uygulamasını andıran bu sürümü beğenmeyebilirsiniz. Beğenmediğiniz taktirde hemen eski klasik görünüme dönmekte yine sizin elinizdedir.

Facebook klasik hesaba geçemiyorum

Klasik hesaba nereden geçiş yapacağınızı ve bu geçiş sırasında karşılaştığınız sıkıntılarla nasıl başa çıkacağınızı yazımız içerisinde anlatacağız.

facebook klasik hesaba geçemiyorum
  • Beta sürümüne geçişin yapılabilmesi için ilk olarak bilgisayarınızı kullanmış olmanız gerekiyor.
  • Haliyle tekrar klasik hesaba geçişin sağlanabilmesi için bilgisayarınızdan Facebook hesabınıza giriş yapın.
  • Hesaba giriş yaptıktan sonra uygulama beta sürümünde göründüğünden dolayı üst alanda yer alan profil resminize dokunun.
  • Karşınıza gelen seçeneklerin en alt tarafında ‘’Klasik Facebook’a geçiş yap’’ yazısını göreceksiniz. Onun üzerine tıklamanız halinde geçişin yapılması lazım.
  • Ancak siz buraya tıkladığınızda yine beta sürümünde takılı kalıyorsa bununla ilgili olarak farklı bir tarayıcıdan hesabınıza giriş yapın.
  • Onda deneme yaptığınızda sorunun giderilmiş olması gerekiyor.
  • Hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda özelliği sıklıkla kullandığınızdan dolayı geçici bir engel almış olabilirsiniz.
  • Dolayısıyla bu ve benzeri tarz durumlarda herhangi bir işlem denemesi yapmadan beklemeniz gerekiyor.
  • Belli süre sonra aldığınız kısıtlama kalkacak ve siz klasik hesaba geçişi sorunsuz şekilde yapmış olacaksınız.
Klasik Facebook hesabına geçiş yapamıyorum

Klasik Facebook hesabına giriş yapamıyorum diyenlerden biriyseniz eğer yukarıdaki adımları takip etmeniz sorunuzu çözüme kavuşturacaktır. Sormak ya da eklemek istedikleriniz olursa bunu bize yorumdan belirtebilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here