Paylaş

Kablonet televizyonumda mektup işareti kaybolmuyor. Ekrandaki zarf işaretinden kurtulmak veya smart tv mektup işaretini silmek için aşamaları kaleme aldık.

Özellikle kablonet kullanıcılarının başına gelen olaylardan birisi olan ekrana mektup işaretinin gelmesi oldukça soruna sebep olmaktadır. Tüm müdahalelere rağmen bu alanda zarf işaretinin kalkmaması ister istemez televizyon kullanıcılarını da strese sokmaktadır. Kullanıcıların belli bir bölümü bu sorunun smart tv ile alakalı olduğunu düşünse de aslında bu sorunun smart televizyonunuz ile uzaktan yakından bir alakası bulunmaktadır. Kablonet tarafından size gönderilen bilgilendirme mesajından ötürü ekrana gelen bir uyarıdır. Tv ekranda gözükmekte olan bu mektup işareti nasıl kalkar?, işlemler için nelere dikkat edilmeli bunu inceledik. Öncelikle yaptığımız inceleme de edindiğimiz sonuçlardan birisi ise smart tv ile uzaktan yakından bir alakasının olmamasıdır. Kablonet ile ilgili gelen bu bilgilendirme mesajından kaynaklı zarf işaretinin kalkması adına yapacağını ayarlar yazı içerisindedir.

Kablonet televizyonumda mektup işareti kaybolmuyor

Smart tv mektup işareti geliyor, kablo tv mektup işareti, kablonet zarf işareti, kablo tv mektup işareti nasıl kalkar, kablonet mektup işareti gitmiyor, televizyondaki mektup işareti nasıl gider, tv ye gelen zarf işareti nasıl kalkar. Yönünde araştırmasını sağladığınız işlemlere bir katkıda bulunabilmek için tüm aşamalarımızı tamamlamış bulunuyoruz. Beraber işleyeceğimiz yol sayesinde televizyonda yer alan mektup işaretini artık görmeyeceksiniz.

Smart tv mesaj işareti gitmiyor

Mektup işaretini televizyonun da gören kullanıcılar bunun smart tv den kaynaklandığını düşünse de aslında bu kablonet tarafından gönderilen bir bilgi mesajıdır. Kablo tv alanında sizi bilgilendirmek amacıyla gönderilen işaretin de kalkabilmesi için televizyon kumandasının değil kablo tv kumandasının alınması gerekiyor.

Kablonet televizyonumda mektup işareti kaybolmuyor, kablo tv mesaj işareti, tv mesaj işareti, smart tv mesaj işareti gitmiyor, smart tv mesaj işareti kalkmıyor, kablonet zarf işareti

Kablonet tarafından verilen kumandanızın üzerinde bulunan ”Ayarlar” tuşuna basıyoruz. Sonrasında CA mesajlarım adı altında bir sekme çıkacaktır buraya giriş yapıyoruz. Tuşlar yardımı ile bu işlemi sağlayabilirsiniz.

Gelen ekranda mesajın üzerine gelip tıkladıktan sonra ekran da var olan mektup işareti kalkmış sorun da giderilmiş olacaktır. Kablonet televizyonumda mektup işareti kaybolmuyor sorunu giderilmiş olması gereklidir. Devam ediyorsa hata yoruma bunu ekleyebilirsiniz. İyi gezintiler.

Kablonet televizyonumda mektup işareti kaybolmuyor, kablo tv mesaj işareti, tv mesaj işareti, smart tv mesaj işareti gitmiyor, smart tv mesaj işareti kalkmıyor, kablonet zarf işareti

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here