Paylaş

iphone youtube videosunu birine gönderme. Telefonumuzda izlediğimiz bir videoyu başka bir arkadaşımıza göndermek için yapılması gerekenleri kaleme aldık.

Youtube uygulaması içerisinde izlemiş olduğunuz bir videoyu bir arkadaşınıza göndermek için yapılması gerekenleri anlatacağız. İphone telefon kullanıcıları youtube üzerinde izlemiş oldukları videoları birine nasıl gönderileceğini merak etmektedirler. Bazı kullanıcılar ise bu videoları başka bir alanda paylaşmak istemektedir. Bilgisayar üzerinde youtube videosunu başka bir alanda paylaşmak kolaydır. Aslında iphone telefonlarında da bu işlemin çok zoru olduğu söylenemez. Sadece işlemlerin nereden ve nasıl yapıldığını bilmek önemlidir. Beğendiğimiz bir videoyu başka bir arkadaşımızın da izlemesi için o kişiye instagram, facebook ya da whatsapp hesabı üzerinden göndermek istiyoruz. Bu işlem için nelere dikkat edilmesi gerektiğine birlikte bakacağız. Sonrasında zaten sorun çözüme kavuşmuş ve videoyu arkadaşınıza göndermiş olacaksınız.

iphone youtube videosunu birine gönderme

İphone telefonumdan birine youtube videosu göndermek istiyorum, iphone youtube videosu paylaşma, iphone youtube videosu gönderme, iphone telefondan video gönderme, iphone video gönderme. Youtube uygulaması içerisinde beğenilen ya da komiğimize giden bir videonun arkadaşımızında izlemesini istiyoruz. Bunun için o videonun ismini yazdığınız da bazen video bulunamıyor olabiliyor. Tabi bu da soruna sebebiyet vermektedir. İşi riske atmadan direk video URL’sini ya da doğrudan videoyu gönderebilmek için nelerin yapılması gerektiğini aşağıdaki gibi sağlayabilirsiniz.

iphone youtube videosu paylaşma

İzlediğiniz bir videonun başka bir arkadaşınıza gönderimi için yapılması gereken işlemler için ilk olarak youtube uygulamasına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Göndermek istediğiniz videoyu bulduktan sonra videonun alt satırında yer almakta olan ”Paylaş” ikonuna tıklıyoruz.

Paylaş ikonuna tıkladıktan sonra karşınıza ”Mail, whatsapp” ve buna benzer uygulamalar gelecektir. Bu uygulamayı seçtikten sonra gönderilecek kişinin ismini seçip ona gönderimini sağlayabilirsiniz. Ya da bağlantıyı kopyala dedikten sonra hangi alan üzerinden kişiye videoyu gönderecekseniz o uygulamaya geliyoruz. Arkadaşımızı buluyoruz. Ve üzerine gelip boş alana basılı tutup yapıştır diyoruz. Bu işlem sonrasında artık video karşı tarafa gönderilmiş olacaktır.

Belirlenen işlem aşamaları sonrasında iphone youtube videosunu birine gönderme işlemlerimiz tamamlanmış olacaktır. Yaptığımız işlemler sırasında bir hata ile karşı karşıya kaldıysanız aldığınız hatalarla birlikte durumu yorumda bize iletebilirsiniz.


iphone youtube videosunu birine gönderme, youtube videosu gönderme, youtube videosu paylaşma, video gönderme, iphone youtube video gönderme, iphone youtube videosu paylaşma

 

iphone youtube videosunu birine gönderme, youtube videosu gönderme, youtube videosu paylaşma, video gönderme, iphone youtube video gönderme, iphone youtube videosu paylaşma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here