Paylaş

iphone whatsapp konuşmayı yedekleme. Whatsapp hesabında resimleri, mesajları veya videoları yedek almak için hangi adımları kontrol etmeniz gerektiğini anlatacağız.

İphone telefonlarında whatsapp hesaplarında yapılan konuşmanın nasıl yedekleneceğini ve buna bağlı olarak nelerin sağlanması gerektiğini kapsamlıca ele alacağız. Sohbet geçmişimizin, fotoğrafların ya da video bağlantılarının hesap içerisinde nasıl değiştirileceğini sizlere sunumunu sağlayacağız. Öncelikle eğer bir İphone kullanıcısı iseniz bu durumda oldukça şanslısınız. İphone telefon kullanıcısı mesajlarını ve fotoğraflarını icloud üzerinden yedeklemesini sağlayabilmektedir. Yedeklenen bu işlemler sonrasında yeni bir telefon aldığınızda sohbet geçmişiniz ve resimleriniz otomatik olarak konuşmaya dahil olacaktır. Yalnız iphone kullanıcıların bir çoğu ise otomatik whatsapp konuşmalarını nasıl yedekleneceğini bu işlemlerin nereden sağlanacağına dair bilgileri bilememektedir. Tam da bu noktada biz sizin adınıza gerekli araştırmaları sağladık. Aşağıdaki işlemleri yapmanız halinde sohbet yedeklemesi tamamlanmış olacaktır.

iphone whatsapp konuşmayı yedekleme

Whatsapp sohbeti yedekleme, iphone telefonumda whatsapp konuşmasını yedekleme, iphone telefonumda sohbeti yedekleme, iphone konuşmayı yedekleme, iphone fotoğrafları yedekleme, iphone telefonda whatsapp fotoğraflarını yedek nasıl alabilirim?, Whatsapp uygulamasında yapılan görüşme bilgilerinin yedeklemesini alabilmeniz için iphone telefonlarda hangi adımların izlenmesi gerektiğini anlatacağız.

iphone whatsapp mesajları yedekleme

Telefonunuz iphone ve siz bu telefonda whatsapp’tan gelen mesajların yedeğini almak istiyorsanız o halde izlenecek çözüm yolları aşağıdaki gibi ilerlenecektir. İlk olarak telefonunuzdan whatsapp hesabınıza giriş sağlıyorsunuz.

Hesaba erişim sağladıktan sonra sağ alt kısımda var olan ”Ayarlar” bölümüne giriş sağlayalım. Buradan da ”Sohbetler” kısmına erişim gerçekleştiriyoruz.

iphone whatsapp konuşmayı yedekleme, konuşmayı yedekleme, resimleri yedekleme, mesajları yedekleme, whatsapp sohbeti yedekleme, iphone whatsapp mesajları yedekleme

iphone whatsapp konuşmayı yedekleme, konuşmayı yedekleme, resimleri yedekleme, mesajları yedekleme, whatsapp sohbeti yedekleme, iphone whatsapp mesajları yedekleme

Sohbetler kısmına geldikten sonra bu alanda var olan ”Sohbet yedeği” kısmına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Sohbet yedeği alanına giriş sonrasında ”Şimdi yedekle” demeniz halinde yedekleme başlar. Eğer siz bu yedeği her seferinde buraya girerek yapmak istemiyorsanız bu durumda ”Otomatik yedekle” alanını aktif hale getirmeniz yeterlidir. Tüm bu işlemlerle birlikte iphone whatsapp konuşmayı yedekleme işlemleriniz ise tamamlanmış olacaktır.

Gerçekleştirilen bu işlem aşamaları içerisinde aklınıza takılan farklı bir soru ya da sorun var ise bunu bizimle yorumda paylaşırsanız bizler de kapsamlıca cevapları vermiş olacağız. İyi gezintiler dilerim.

iphone whatsapp konuşmayı yedekleme, konuşmayı yedekleme, resimleri yedekleme, mesajları yedekleme, whatsapp sohbeti yedekleme, iphone whatsapp mesajları yedekleme iphone whatsapp konuşmayı yedekleme, konuşmayı yedekleme, resimleri yedekleme, mesajları yedekleme, whatsapp sohbeti yedekleme, iphone whatsapp mesajları yedekleme iphone whatsapp konuşmayı yedekleme, konuşmayı yedekleme, resimleri yedekleme, mesajları yedekleme, whatsapp sohbeti yedekleme, iphone whatsapp mesajları yedeklemeiphone whatsapp konuşmayı yedekleme, konuşmayı yedekleme, resimleri yedekleme, mesajları yedekleme, whatsapp sohbeti yedekleme, iphone whatsapp mesajları yedekleme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here