Paylaş

iphone whatsapp bildirimlerini sıfırlama. İphone telefonunda whatsapp’tan gelen bildirimleri sıfırlamak için hangi alan üzerinden işlemleri yapacağımıza bakalım.

Sohbet uygulaması olarak herkes tarafından kabul görmüş olan whatsapp hesaplarında bildirimleri yeri önem arz etmektedir. Arkadaşımızın, sevdiğimizin ya da akrabamızın göndermiş olduğu bildirimler siz temizlemediğiniz sürece whatsapp hesabında kalmaktadır. İphone telefonlarında whatsapp üzerinde gelen tüm bildirimleri sıfırlamak isteyenler için incelemeleri tamamladık. Mesajlaşma denince akla gelen whatsapp hesabında gün içerisinde bir çok bildirim alıyoruz. Bu bildirimler gruplardan ya da şahıslardan atılmaktadır. Gelen tüm bildirimlerin sıfırlanabilmesi yönünde ayarların hangi alandan sağlanacağına dair işlemler hakkında bilgilendirme sağlayacağız. Özel bildirim ayarları olmak üzere tüm bildirim ayarlarını da sıfırlama yapabiliyoruz. Nasıl olduğuna gelin birlikte bakalım.

iphone whatsapp bildirimlerini sıfırlama

İphone whatsapp bildirimlerini sıfırlama, iphone whatsapp bildirim ayarları nasıl sıfırlanır, iphone whatsapp bildirim sıfırlanmıyor, whatsapp bildirim sıfırlama, whatsapp tüm bildirimleri silme, iphone telefonumda whatsapp’ta gelen bildirimleri silme. Elinizdeki telefon iphone ise ve bu telefonda whatsapp uygulamasından gelen tüm bildirimlerin sıfırlanmasını istiyorsanız bunun için whatsapp üzerinden takip etmeniz gereken adımları aşağıda huzurunuza sunduk.

İphone whatsapp bildirimlerini temizleme

Bildirimlerde oluşan sıkıntılarınız sonrasında bildirim ayarlarının sıfırlanması da oldukça işinizi görecektir. Yani bana whatsapp üzerinden bildirim gelmiyor ya da bildirimler gitmiyor şeklindeki hatalarla ilgili çözümü bulabilmek adına bildirim ayarlarını sıfırlama sorunu gidermektedir.

Whatsapp bildirimlerinde oluşan temel sıkıntılarda tüm ayarları sağlanmasına rağmen sorun giderilmediğinde doğrudan sıfırlama yoluna gitmektedir. Sıfırlama dediğimiz telefonun sıfırlanması değildir. Sıfırlamayı whatsapp uygulamasının kendi içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

iphone whatsapp bildirimlerini sıfırlama, iphone whatsapp bildirim ayarları, iphone whatsapp bildirimleri nasıl sıfırlanır, iphone whatsapp bildirimleri sıfırlanmıyor, iphone whatsapp bildirimleri silme, iphone whatsapp bildirimleri temizleme

Bu işlem için iphone telefonunuzdan whatsapp’a girdikten sonra ”Ayarlar” bölümüne giriş yapıyoruz. Ayarlardan ”Bildirimler” kısmına giriyoruz. Oraya giriş sağlandıktan sonra ise aşağıda ”Bildirim ayarları sıfırla” tuşuna bastığınızda tüm bildirim ayarları sıfırlanacaktır.

  • İphone telefonunuzda whatsapp üzerinde gelen bildirimlerde sorun yaşamaya başladığınız andan itibaren bildirim ayarlarını sıfırlamayı yapabilirsiniz.
  • Örneğin ön izleme kapalı ama hala daha ekrana bildirim geliyorsa,
  • Yada ekrana bildirimler düşmüyorsa,
  • Veya mesajlaşma alışverişinde gidip gelmede sorun oluşuyorsa,
  • Tüm bildirim alanında yaşanan sıkıntılarda bu işlemleri ele almanız yeterliliğini koruyacaktır.

iphone whatsapp bildirimlerini sıfırlama ayarlarını bahsedilen şekilde ele alabilirsiniz.

iphone whatsapp bildirimlerini sıfırlama, iphone whatsapp bildirim ayarları, iphone whatsapp bildirimleri nasıl sıfırlanır, iphone whatsapp bildirimleri sıfırlanmıyor, iphone whatsapp bildirimleri silme, iphone whatsapp bildirimleri temizleme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here