Paylaş

Merhabalar, bugün sizlere iPhone video izleme hatası ve çözümü ile ilgili neler yapmanız gerektiğini yazı içerisinde paylaşacağız.

iPhone telefonunuzda video izleme hatası alıyorsanız problemin çözümü için yapmanız gerekenlerin neler olduğuna bakacağız. gereken işlem arka plandaki uygulamaları kapatıp yeniden izleme yapmanız gerekiyor. Sadece arka planda çalışan uygulamalarınız ile ilgili bu sorunu almıyor olabilirsiniz.

iOS işletim tabanlı telefonlarınız da çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Önemli olan bu sorunların nasıl çözüme kavuşacağıdır. Genelde Apple firmasının üretimini sağlamış olduğu cihazlarda çok sık sorunlarla karşılaşılmamaktadır. Ancak siz iPhone telefonunuzda Youtube, Facebook, Instgram ya da Twitter uygulamanızda video izlemesi yaparken hata alıyorsanız bunu nasıl gidereceğimize birlikte bakacağız. Gerçekleştireceğimiz işlem aşamalarıyla birlikte artık en ufak bir sorun kalmayacaktır. Aldığınız hata sonrasında ilk olarak bağlantılarınızı da gözden geçirmelisiniz. Yani internet bağlantınız da bir problem var mı yok mu bunları da incelemelisiniz. iPhone video izleme hatası ve çözümü için diğer yöntemlerin neler olduğuna ise yazımızda bakacağız.

iPhone video izleme hatası

iPhone video izleme hatası ve çözümü

iPhone video izleme hatası ile ilgili belirttiğimiz üzere ilk olarak bağlantılarınızı gözden geçirmelisiniz. İnternetinizde yaşanan sorundan dolayı videoların açılmasın da bir problem yaşıyor olabilirsiniz. Şimdi isterseniz sırasıyla kontrol edeceğimiz ayarlara bakalım.

  • Mobilden bağlıysanız wi-fiye, wi-fiden bağlıysanız mobile bağlanarak deneme yapın.
  • Arka planda çalışan uygulamalarınızı kapatıp yeniden video açmayı deneyin.
  • Cihazı kapatıp yeniden açın.
  • Hangi uygulamanız da video izleme hatası alıyorsanız o uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyin.
  • Sadece tek bir uygulama da bu hata varsa yüksek ihtimalle o video ile ilgili sorun yaşıyorsunuzdur. Bunun kontrollerini sağlamalısınız.
  • Tek bir uygulamanız da sorun varsa o uygulama üzerinde sorun bildir yapmalısınız.
  • Antivirüs programı yüksek ihtimalle kullanmıyorsunuzdur. Ancak eğer ki kullanıyorsanız devre dışı bırakıp tekrar deneyin.
  • Ya da telefonunuz zaten kendiliğinden korumalı olmasından dolayı onun izin vermediği bir videoyu açmaya uğraşmayın.
  • Telefonunuzda ki sorunu belirttiğimiz şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Hazırlamış olduğumuz bu yazımızda iPhone video izleme hatası ve çözümü ile ilgili neler yapmanız gerektiğini yukarıda ayrıntılı bir şekilde anlatmış bulunuyoruz. Sormak ya da eklemek istediklerinizi bize çekinmeden yorumdan ulaştırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here