Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda iPhone uyarıları yinele ve tekrarlı mesajı açma işlemlerini konu aldık.

Telefonunuzun kullanımını kendinize bağlı kılacak şekilde değiştirebilirsiniz. Geçmişten günümüze iPhone telefonunu haricinde farklı bir cihaz kullanmıyorsanız eğer muhtemelen daha da farklı bir cihaz kullanımı tercih etmeyeceksiniz. iPhone uyarıları yinele ve tekrarlı mesajı açma adımlarını daha öncesinde hiç yapmadıysanız eğer nereden sağlanacağını inceleyeceğiz.

  • Birlikte devreye alacağımız aşamalar neticesinde artık sorununuzu rahat bir şekilde giderebilirsiniz.
  • Mesajın size geldiğini fark etmeyip ilerleyen zamanlarda fark etmek istemiyorsanız bunu ayarlamak mümkündür.
  • Apple bu konuda kullanıcılarının isteğine anında yanıt veriyor diyebiliriz.

iPhone uyarıları yinele ve tekrarlı mesajı açma

iPhone uyarıları yinele

iPhone uyarıları yinele özelliğini aktif duruma getirmenizle birlikte telefon seslideyse eğer bu konuda siz ne kadar sizi uyarmasını istiyorsanız onun belirlemesini ayarlar kısmından sağlayabilmektesiniz. 5 kere hatırlatsın istiyorsanız eğer 5 kere 1 kere hatırlatsın istiyorsanız 1 kere hatırlatma işlemlerini devreye alabilirsiniz.

Uyarıları yinele özelliğinin işleme alınmasını öncesinde yapmayan kullanıcılar bilememektedir. Biz de bu alana daha rahat bir şekilde nasıl ulaşabilirsiniz bu konudaki araştırmalarımızı tamamlamış bulunmaktayız. İşlemleriniz için öncelikle ‘’Ayarlar’’ bölmesinin içerisine giriş sağlayın. İlgili alana gelmenizle birlikte açılan ekranda ‘’Bildirimler’’ seçeneğini görmüş olacaksınız. Oraya giriş gerçekleştiriyorsunuz.

Devreye koyacağınız işlem aşamaları ile birlikte gelen ekranda ‘’Mesajlar’’ bölmesinin içerisine giriş sağlayın. Ve sayfayı az bir şey aşağıya doğru kaydırın. Gelen sayfada ‘’Uyarıları yinele’’ yazısını görmüş olacaksınız. Bunun üzerine tıklayıp asla olan yeri 1 kere ya da 2 kere bu sizin tercihinize bağlı olacak şekilde değişmektedir. Kaç kere yenilenmesini istiyorsanız o şekilde seçim sağlayıp ilerleme yapabilirsiniz.

iPhone tekrarlı mesajı açma ayarlarını bahsedilen şekilde işleme koyuyor olmanıza rağmen ayarlar netice kazanmıyorsa buna dur demekte yine sizin elinizdedir. Çözüm için telefonunuzda gelen bir güncelleme var mı? Bunu kontrol edip varsa eğer işleme koyarak aynı işlem aşamaları takip edip sorunu giderebilirsiniz.

Güncelleme ile alakalı sorun yaşamıyorsanız eğer bu durumda yapmanız gereken işlem ise telefon yedeğini alıp cihazın sıfırlamasına gitmektir. Lakin emin olun ki siz verilen alana geldiğinizde arka planda çalışan uygulama yok ise işlemler devreye girecek ve mesaj geldikten sonra tekrarında hatırlatma sesini alabileceksiniz.

iPhone tekrarlı mesajı açma
iPhone uyarıları yinele ve tekrarlı mesajı açma
Önceki İçerikiPhone mesaj sesi iki kez geliyor ve gelmesin
Sonraki İçerikYAAY bildirim açık ama gelmiyor ve alamıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz