Paylaş

iPhone uçak modunu kapatma çıkma. İphone telefonunuzu uçak modu ayarından çıkarabilmek için nereden işlem sağlayacağınızı hazırladık.

Toplantıya katıldığımızda, camiye gittiğimizde ya da uçağa bindiğimiz de sürekli telefonları sessize almamız gerekmektedir. Cihazı sessize almak istemeyen bir çok kişi titreşimi dahi duymak istemediğinden dolayı telefonu uçak moduna almaktadır. Android bir telefon kullanan kişiler iphone telefonlarına yabancılık çektiği için bu ayarın nerede olduğunu göremeyebiliyorlar. İphone telefonun da uçak modunu aktif ettikten sonra kapatma işlemlerini nasıl yapıldığını yazı içerisinde kapsamlı bir şekilde paylaşacağız. Bununla birlikte hep uçak modunu açma kapatmayı hem de uçak modunun nerede olduğuna dair tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Cihaz uçak modundayken arama gelmezken yine aynı şekilde arama sağlayamazsınız. Mesaj alamıyorken buna bağlı mesaj gönderimi sağlayamazsınız. Yine aynı şekilde telefonumuz uçak modundayken internetiniz aktif duramaz. Uçak modunun bu anlamda yeri ve görevi oldukça fazla olduğu için iphone cihazında nerede olduğunu açma kapamaya beraber bakacağız.

iPhone uçak modunu kapatma çıkma

iPhone uçak modu kapatma, iphone uçak modu nerede, iphone uçak modunu göremiyorum, iphone uçak modu nasıl kapatılır, iphone uçak modu kapanmıyor, iphone telefonumda uçak modunu kapatmak için nereye girmem gerekiyor, iphone uçak modu ayarları. İphone telefonunuzda uçak moduna dair tüm işlem kontrollerini sağlayacağınız ayarlardan bahsederek bu alanda yaşanan tüm sorunlarınızı ortadan kaldıracağız.

iPhone uçak modu nerede

Normal koşullarda android işletim sistemli cihazların tamamında sayfayı yukarıdan aşağıya çekerek uçak modunu bulabilirsiniz. Ama iphone telefonlarında bu durum biraz daha farklı devreye girmektedir.

iPhone uçak modunu kapatma çıkma, iphone uçak modu nerede, iphone uçak modunu bulamıyorum, iphone uçak modu kapatma, iphone uçak modu kapanmıyor, iphone uçak modu nasıl kapatılır

  • İphone telefonlarında ise yukarıdan aşağıya doğru değil de aşağıdan yukarıya doğru kaydırdığınızda ‘’Denetim merkezi’’ ekranı gelmektedir.
  • Gelen alanda uçak sembolü göreceksiniz. Buranın üzerine tıkladığınız da mavi olursa uçak modu aktif hale getirilir.
  • Ama girdiğiniz de zaten mavi ize üzerine basıp çektiğiniz de cihaz uçak modudan çıkacaktır. Eğer çıkmıyorsa bilgileri yedekleyip şarj oranı %70 iken sıfırlamasını sağlayabilirsiniz.

iPhone uçak modunu kapatma çıkma işlemleri için yapılması muhtemel ayarlardan bahsettik bu ayarları işleme aldıktan sonra artık uçak moduyla ilgili iphone telefonunuzda herhangi bir sorunla karşılaştığınız da gireceğiniz alanı paylaştık.

Dilerseniz sizin için hazırladığımız iphone telefonlarında ekran fotosu alma yazımıza göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here