Paylaş

iPhone toplu numaraları silme 2018. Rehberdeki kişileri tek tek silmek yerine toplu silmek isteyenler için ayarların nereden ilerlemesi gerektiğini anlatacağız.

Telefonunuza takmış olduğunuz hattı uzun yıllardır kullanıyor ve bu hattı hiç değiştirmediyseniz baya kişi var demektir. Rehberiniz de bulunan kişiler genellikle hattın kullanımına bağlı olacak şekilde fazlalaşmaktadır. Bazen sinirimize hakim olamadığımız anlarda telefondan hattı çıkartıp kırıp atarız. Ondan sonra da arkadaşlar numara değişti yeni numaram bu diye mesajların gönderilmesini sağlamaktayız. İşte böyle bir mesajı gördüğünüz de o kişi o hattı değiştirdiğini anlıyoruz. Hattı kırdıktan sonra telefon hattına tanımlı olan numaralarda maalesef gitmektedir. Ancak bazı ziyaretçilerimiz ise telefon hattını hiç değiştirmediği için rehberde biriken bazı kişileri silmek istemektedir. Rehberde bulunan numaraların tek tek nasıl silineceğini bir önceki yazımız da paylaştık. Ama sizin rehberde çok fazla kişi varsa buna harcanan zaman 1 saat ya da 2 saatinizi alabilir. Zaman bizim en kıymetli hazinemizdir. Bundan ötürü iPhone telefonlarda toplu rehber silme ayarlarını nasıl ilerleteceğini anlatarak sorunumuzu gidereceğiz.

iPhone toplu numaraları silme 2018

iPhone toplu rehber silme, iphone rehberdeki kişileri toplu silme, çoklu rehber silme nasıl yapılır iphone, iphone toplu rehber silme 2018, iphone rehberimde kişileri toplu nasıl silebilirim?, iphone kişileri toplu silmek istiyorum. Teknolojinin hızla gelişmiş olduğu bu dönemde rehberde var olan kişileri toplu silme ayarlarını bir uygulama ile halledebilmek mümkündür. Uygulama içerisindeki ayarların nasıl ele alınacağını da yazı içerisinde detaylı olarak sunumunu sağlıyor olacağız.

iPhone toplu rehber silme 2018

Rehberiniz deki kişileri tek tek silmek istediğiniz de oldukça fazla zaman alacağını düşündüğünüz de bu işlemi yarıda kesebilirsiniz. Çünkü bu oldukça fazla zamanınızı alırken sizi de belli bir aşamadan sonra çileden çıkaracaktır.

iPhone telefon kullanıcıları rehberini toplu silmek için öncelikle Buraya tıklayarak uygulamayı telefonuna indirmesi gereklidir. Uygulama telefona indikten sonra açıyoruz. Sol üst alanda bulunan üç noktalı kısma tıklıyoruz.

iPhone toplu numaraları silme 2018, iphone toplu kişi silme, iphone rehberi toplu silme, iphone toplu rehber silme 2018, iphone çoklu kişi silme, iphone çoklu rehber silme

  • Gelen ekranda ”Delete contacts” bilgilendirmesini göreceksiniz. Burayı seçtikten sonra karşımıza gelen ”All contacts” bilgisini seçiyoruz. Yalnız önemli bir bilgi vermemiz gerekmektedir.
  • Şayet rehberin tümünü silmek istiyorsanız ”ALL” alanına tıklayıp ayarlarınızı devam ettirebilirsiniz.
  • Ancak siz rehberde 10 ya da 30 kişi silmek istiyorsanız eğer kişilerin yanındaki kutucukları işaretleyerek gitmeniz de fayda bulunmaktadır.
  • Tümünü silmek isteyenler için de şunu belirtmekte fayda var silme işlemleri sonrasında tekrardan geri yükleme olmayacaktır.
  • Yapılan ayarlar birlikte iPhone toplu numaraları silme 2018 işlemlerinizi de tamamlamış olacaksınız.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here