iPhone telefonumun garantisi sorgulamak istiyorum ancak nereden yapıldığını bilmiyorum diyorsanız haberimiz işinizi görecektir. İphone garanti sorgulama

Teknoloji de çağ açıp çağ kapatan Apple firması kullanıcılarına sunmuş olduğu güvenli ortam sayesinde kendisinden vazgeçilmez hale getirmektedir. Telefon kullanıcıları telefon alırken ilerleyen dönemlerde cihazın başına herhangi bir durum gelmesi sonrasında servis ile ilgili yapılması gereken işlemleri merak edip buna yönelik almaktadır. Bu tüm telefon alıcıları için geçerli bir işlemdir. Fakat Apple servisi bu durumu biraz daha ilerletmiş durumdadır. Kullanıcıların telefonlarının başına bir şey geldiğinde ya garantisi bitmiş olabilir düşüncesine kapılarak servise göndermemelerini istememektedir. Bunun için geliştirmiş olduğu sistem ile kullanıcılar seri numarası bağlantısı üzerinden garantisini kendisi sorgulayabiliyor. Peki bu işlem nereden ve nasıl yapılmaktadır? Sizinle birlikte kontrol edelim.

iPhone telefonumun garantisi sorgulamak istiyorum

iPhone telefonumun garantisi sorgulamak istiyorum, iphone garanti ne zaman bitiyor, telefonumu servise göndermek istiyorum garantisi bitti mi?, İphone telefonumun garantisini nasıl sorgulayabilirim? iPhone sorgulama ekranı nereden bulabilirim? Şeklindeki soruların yanıtsız kalmaması adına yapılan incelemeyi sizlerin huzuruna sunmuş bulunuyoruz. Birlikte sağlayacağımız ayarlar sonrasında hesabınızda yaşanan aksaklıklarda sonuçlandırılmış olacaktır.

iPhone garanti sorgulama

Bir iphone kullanıcısı olarak ben de telefonumun garantisinin ne zaman bitecek sorusunu kendimce sordum. Bunun üzerine bir araştırmaya girerek bulmuş olduğum bilgileri sizlerle de paylaşmak istedim. Böylelikle siz de iPhone telefonunuzun garantisinin ne zaman bitip bitmeyeceğini öğrenmiş olacaksınız.

iPhone telefonumun garantisi sorgulamak istiyorum, iphone garanti sorgulama, iphone seri numarasını bulma, garanti numarası, telefon garanti sorgulama, apple garanti servisi, iphone garanti ne zaman bitiyor

  • iPhone telefonunuzun garantisinin sorgulanabilmesi için Buraya tıklamanız halinde farklı bir sayfaya yönlendirileceksiniz.
  • Bu işlem ardından sonra sizden sayfada cihazın Seri numarası ile güvenlik adımında bilgilerin var olduğu bir sayfaya yönlendirecektir.

iPhone seri numarasını bulma

Evet gelen sayfa üzerinde seri numarasını istediğinden dolayı cihazımızın seri numarasını nasıl bulacağınızın arayışına gireceksiniz. Bunun için biz de size yardımcı olacağız.

Telefonumuz içerisinde ”Ayarlar>Genel>Hakkında” bölümüne girişiniz sonrasında karşınıza ”Seri numarası” yazısı gelecektir. Burada yer alan sizin seri numaranız olacaktır.

Seri numarasını bulduktan sonra gelen sayfa seri numarasını girip alttaki güvenlik adımını da geçtikten sonra sayfa açılacaktır. Gelen sayfadaki bilgileri sonradan incelemesini sağlayabilirsiniz. ”Tahmini Son kullanma tarihi” adı altında yer alan yazının karşısındaki tarih sizin garanti bitiş tarihinizdir.

iPhone telefonumun garantisi sorgulamak istiyorum tarzında yaşanan sorunun giderilmesine yönelik işlemleri ele almış bulunuyoruz. İyi gezintiler dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz