iphone telefonuma youtube video indiremiyorum. Youtube üzerinden izlemiş olduğunuz bir videoyu telefona yüklemek için hangi işlemlerin gerekli olduğunu anlatacağız.

Gün geçtikçe teknolojinin ilerlemesine şahit olmaktayız. Gelişen teknoloji ile birlikte artık hem telefonların görüntü kalitesi hemde videoların çekim kalitesinin de artığı gözlemlenmektedir. Tabi bu durumda youtube, instagram, facebook gibi uygulamalara da olumlu etki etmekteyiz. Artık bir çok diziyi televizyon yerine bilgisayarınızdan ya da telefonda var olan youtube uygulamasından izlemesini gerçekleştiriyoruz. Ancak wi-fi’nin olmadığı bir yer de video izlemeniz halinde bu mobil internetinize olumsuz etki etmektedir. İphone telefon kullanıcıları için wi-finin olduğu bir alanda bir videoyu telefonuna indirebilmesi için ilk olarak nelerin yapılması gerektiğini anlatacağız. Gerçekleştirilen bu durum sonrasında artık sizler de telefonunuza istediğiniz bir videoyu indirip sonrasında izlemesini sağlayabilirsiniz. Eğer hazırsanız işlemler için nelerin gerekli olduğunu birlikte kontrol ederek sorunu çözüme kavuşturmasını sağlayalım.

iphone telefonuma youtube video indiremiyorum

Youtube video indirme, youtube video yükleme, youtube telefonuma video nasıl yüklenir?, iphone telefonuma youtube üzerinden bir videoyu nasıl indirebilirim?, youtube videosunu iphone telefonuma indirmek istiyorum, iphone yotube video inmiyor, iphone youtube video yüklenmiyor. Telefonunuzun markası iphone ve siz bu telefonunuza youtube üzerinde izlediğiniz bir videoyu hazır wi-fi varken indirip sonrasında izlemek isterseniz belirtilen işlemler sizler için yeterli olacaktır.

iphone telefona youtube video indirme

İphone telefonunuza youtube hesabında izlediğiniz bir videonun indirilebilmesi için ilk olarak youtube içerisine giriş yapıyoruz. Youtube giriş yaptıktan sonra telefona indirmek istediğiniz videonun üzerine geliyoruz. Videoyu açtıktan sonra alt kısımda var olan ”Paylaş” ikonuna tıklıyoruz.

Paylaş dedikten sonra karşımıza ”Bağlantıyı kopyala” adı altında bir seçenek gelecektir. Bağlantıyı kopyala tıklayıp videonun ”URL” bağlantısını kopyalama yapıyoruz. Ardıntan telefonumuzda var olan ”Apple Store” uygulamasına gelerek buradan ”Dokuments 6” yazarak bu uygulamayı telefonunuza yüklüyorsunuz.

Uygulama telefonunuza yükledikten sonra sağ alt tarafta yer almakta olan tarayıcı bağlantısına dokunuyoruz. Tarayıcı açıldıktan sonra üst tarafa pickvideo.net yazıyoruz. Siteye erişim işlemi sağladıktan sonra ”Youtube” simgesine tıklıyoruz. Gerçekleştirilen işlem sonrasında bağlantıda kopyalama yaptığımız bağlantıyı arama çubuğuna yapıştırmasına sağlıyoruz. Yazım işareti geldikten sonra uzun süreli arama bölümüne basılı tuttuktan sonra yapıştır demeniz yeterli olacaktır.

İşlemlerin sonuna geldiğimiz de uygulama içerisinde bir mp4 bağlantısı bulup basılı tutuyoruz. Gelen ekran da ”İndir” demeniz yeterlidir. Ardından video indikten sonra indirilenler klasör alanına girip bakmanız da bu alanda görebilirsiniz.

iphone telefonuma youtube video indiremiyorum, youtube video indirme, telefonuma youtube videosu indirme, iphone telefona youtube video indirme, iphone youtube videosu indirme, iphone youtube videosu yüklemeiphone telefonuma youtube video indiremiyorum, youtube video indirme, telefonuma youtube videosu indirme, iphone telefona youtube video indirme, iphone youtube videosu indirme, iphone youtube videosu yükleme

iphone telefonuma youtube video indiremiyorum yaşanan durum ile ilgili anlatımını sağladığımız işlemler adımında sorun yaşarsanız yorumda bizimle paylaşınız.

Önceki İçerikAndroid whatsapp konuşma yedeği alma
Sonraki İçerikiphone youtube videosunu birine gönderme
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here