Paylaş

iphone telefonum tam şarj olmuyor. iPhone telefonunuz %100 şarj olmuyor sorununun sıklaşması üzerine çözüme dair işlemleri hazırlamış bulunuyoruz.

Tüm telefon kullanıcıları için şarj oranı oldukça önem arz etmektedir. Şarjın olmadığı bir yerde şarjın yüzdesinin düşüyor olması kullanıcıları strese sokmaktadır. Aranıldığında ulaşılamama durumu buna sebebiyet vermektedir. Hele de önemli bir yerden önemli bir telefon bekliyorsak bu önem daha da fazla artış göstermektedir. O yüzden gece yatmadan önce ya da gün içerisinde şarj aletinin olduğu yerlerde kullanıcılar telefonlarını muhakkak şarja takmaktadırlar. Şarja takılan telefonlar tam dolmadan telefondan kimse telefonunu almak istemez. İphone telefon kullanıcılarında ise son zamanlarda telefonların %100 şarj olmadığına dair bir hata ile karşılaşıldığı tespit edilmiştir. Telefonun saatlerce şarjda kalıyor olmasına rağmen şarjın tam dolmaması ister istemez sizleri sıkıntıya sokabilir. Stres yapmanıza gerek kalmadan sorunun nasıl giderileceğine ilişkin ayarları araştırmış bulunuyoruz.

iphone telefonum tam şarj olmuyor

İphone telefonum tam şarj neden olmuyor, iphone %100 şarj dolmuyor, iphone şarj 100 olmuyor, iphone tam dolmuyor, iphone şarjım neden tam dolmuyor, iphone şarj ayarları, iphone şarj sorunu nasıl giderilir. Telefonunuzun markası iphone ve şarja takıldığında tam dolmama sorunu yaşanıyorsa strese girmeye gerek bulunmamaktadır. Birlikte yapılacak ayarlar sonucunda sorunumuz tam anlamıyla kalkacaktır.

iphone şarj 100 olmuyor

Telefonunuzu şarja takıp saatlerce beklemenize rağmen şarj oranının %100 olduğunu görememek sıkıntılı bir durumun yaşanmasına sebebiyet vermektedir. %75 şarj oranı olduğunda tam doldu uyarısı geliyorsa buna dur demek sizin elinizdedir.

iphone şarj 100 olmuyor, şarj tam dolmuyor, iphone tam dolmuyor, iphone şarj dolmuyor, iphone %100 olmuyor

  • Böyle bir sorun yaşadıktan sonra telefonunun kullanılmaya devam ettirin. Telefonun tamamen şarjının bitmesini ve kapanmasını bekleyelim. Tam bittiğinden emin olabilmek için de bu arada açıp kapama yöntemlerini deneyebilirsiniz.
  • İphone telefonumuzu bu şekilde de şarja takıyoruz. Tamamen dolduktan sonra telefonu şarjdan çıkarabilirsiniz.
  • Bunun sonrasında batarya tam anlamıyla dolmuş ve sizler de bunu görmüş olacaksınız.
  • Bunların dışında telefon açık olduğu süre içerisinde cihazı şarja takalım. Dolma işlemleri yarı da olsa tamamen dolum noktasını bekliyoruz.
  • Bekleme işlemleri tamamlandıktan sonra telefonu kapalı konuma getirerek yeniden şarja takıyoruz.
  • Yine dolum noktasına ulaştıktan sonra telefonu şarjdan alıyoruz
  • 1 kere kapatıp yeniden açarak cihazı yeniden şarja taktığınız da dolmasını bekleyerek dolum işlemleri bitince yeniden alabilirsiniz.

iphone telefonum tam şarj olmuyor diyenler için yapılması gereken ayarları kapsamlı bir şekilde sizler için hazırlamış bulunuyoruz. Sorun giderilmesi olursa da yoruma belirtebilirsiniz. Hala daha sorun devam ediyorsa da bunu bizimle paylaşmanız da fayda bulunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here