Paylaş

iphone telefonda karşı tarafa numaram cıkmıyor. Arama sağladığımda karşı taraf telefon numaramı görmüyor numara gözükmüyor ise sağlanacak ayarlar aşağıdaki gibidir.

Bazı arkadaşlarımızı aradığımız da ya da küs olduğumuz birinin sesini sadece duymak istediğimiz de o kişiyi gizli numaradan arama sağlamaktayız. Yapılan bu gizli arama sonrasında telefon içerisinde bir ayar sağladıysanız ve daha sonrasında bunu aktif hale getirme işlemleri olmadı ise diğer aramalarınız da da numaranız gözükmemeye devam edecektir. Siz aramanızı gerçekleştirdikten sonra karşı taraf size neden özelden ya da gizliden arıyorsun diye bilgi yöneltebilir. Yöneteceği bu bilgi doğrultusunda ayarların telefon üzerinden sağlanması gereklidir. İşlem aşamaları için hangi adımların nereden uygulanacağını bilmeyenler için telefonun içerisindeki ayarlardan sizlere kısaca bahsedeceğiz. Kaleme alınan yazı sonrasında sorununuz ortadan kalkmış ve gönül rahatlığı ile iphone telefonlarınızdan arkadaşlarınızı arayabilirsiniz.

iphone telefonda karşı tarafa numaram cıkmıyor

Aradığımda numaram karşı tarafa çıkmıyor, aradığımda numaramı karşı taraf görmüyor, iphone telefonumda gizli numaradan aramak istemiyorum, gizli numara nasıl açılır?, iphone telefonda karşı tarafa numaram gözükmüyor, iphone telefon da karşı tarafın numaramı görmesi için ne yapmalıyım? İşte bizlere yöneltilen bu sorunların askıda kalmaması adına tüm araştırmalarımızı sağladık. Beraber sağlayacağımız bir kaç işlem adımı sonrasında sorunumuz ortadan kalkmış olacaktır.

iphone numaram gözükmüyor

Kullanımını gerçekleştirmiş olduğunuz telefonun markası iphone ve siz iphone kullanmaya yeni başladıysanız eminim bir çok ayarın da nasıl ve nereden sağlanacağını bilmiyorsunuzdur. Ama merak etmeyin iphone telefon ile ilgili olarak bilinmesi gerekenleri kapsamlıca hazırlayıp sizlerin huzuruna sunacağız.

  1. Telefon içerisinde ilk olarak ”Ayarlar” alanına giriş yapıyoruz.
  2. Ayarlar bölümünde de ”Telefon” kısmına girelim.
  3. Arama ile ilgili olarak tüm seçenekleri bu kısımda görebilmeniz mümkündür.
  4. Gelen ekranda var olan ”Numaramı göster” seçeneğine tıklamanız halinde artık karşı tarafa numaranız gözükecektir.
  5. Bir test araması deniyoruz. Test araması sonrasında problem devam eder ise bu durumda telefonu kapatıp tekrar açalım. Sorun giderilmiş olacaktır.

iphone telefonda karşı tarafa numaram cıkmıyor yönünde ilettiğiniz problem ile alakalı olarak tüm müdahalelerimizi sağladık. İyi gezintiler dilerim.

iphone telefonda karşı tarafa numaram cıkmıyor, iphone numaram çıkmıyor, iphone numaram gözükmüyor, iphone numaram görünmüyor, iphone karşı taraf numaramı görmüyor, iphone numaramı göster

iphone telefonda karşı tarafa numaram cıkmıyor, iphone numaram çıkmıyor, iphone numaram gözükmüyor, iphone numaram görünmüyor, iphone karşı taraf numaramı görmüyor, iphone numaramı göster

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here