Paylaş

iphone telefon numaram gözükmesin cıkmasın. İphone telefonlarda numaranın gizlenmesi için telefon içerisinde hangi ayarların kontrol edilmesi gerekli olduğunu anlatacağız.

Bazen telefon ile görüşme sağlamak istediğimiz kişiye numaramızın gözükmesini istemeyiz. Ya da dargın olduğumuz kişinin sesini duymak için can atarız ancak sesini duyduğumuzu bilmesini istemeyiz. Böyle durumlarda kişiye numaramızı gizliyoruz. İphone telefon kullanıcılarının karşı tarafa numaramızın gözükmemesi için yapmamız gerekenleri tek tek anlatacağız. Bir çok kullanıcı bu işlemi sürekli yapmasından dolayı her seferinde başına bir kod girmek istemiyor. Bazen de vodafone, turkcell, avea kodları aklımıza gelmediğinden dolayı numaramızı gizleyemiyoruz. Etrafımız da biri olmadığı zaman numaranın gizlenebilmesi için başına eklenen kod bilinmemektedir. Böyle bir durumda telefon içerisinde ki ayar sonrasında numaranızı karşı tarafa gizlemesini sağlayabilirsiniz. İphone cihazları için telefon içerisinde hangi ayarların izlenmesi gerektiğine birlikte bakacağız.

iphone telefon numaram gözükmesin cıkmasın

iphone telefonumda numara gizleme, iphone telefonumda numaram gözükmesin, numaram karşı tarafa çıkmasın, iphone telefonumda numara nasıl gizlenir?, iphone telefonumda arama yaparken karşı tarafama numaram gözükmesin. Telefon içerisinde var olan ayarların gerçekleştirilmesi esnasında ilgili adımların iphone cihazlarında nasıl sağlayacağına birlikte kontrol sağlayacağız.

iphone numaram çıkmasın

İphone telefonumuzda karşı tarafa numaramızın çıkmaması ve numaramızın gizlenebilmesi için nelerin gerekli olduğunu sizler için maddeler halinde anlatımını gerçekleştiriyor olacağız.

  • Telefonumuzun ”Ayarlar” bölümüne giriş sağladıktan sonra buradan da ”Telefon” yazan bölüme giriş işlemi sağlıyoruz.
  • Telefon içerisinde arama işlemlerine ilişkin yapılacak ayar menü alanında ”Numaramı göster” alanına tıklıyoruz.
  • Bu kısma tıkladıktan sonra karşımıza gelecek olan ekran bilgilendirmesinde ”Numaramı göster” seçeneğini kapalı konuma getirmeniz halinde artık karşı tarafa numaranız gözükmeyecektir. Bu sayede gönül rahatlığı ile aramanızı yapabilirsiniz.

iphone telefon numaram gözükmesin cıkmasın sağlanan işlemler sonrasında sorununuz devam ediyorsa telefonu kapatıp açmanız yeterlidir. Şayet bu sağlanan işlemler de farklı hatalar ile karşı karşıya kaldıysanız alınan hata bilgilendirmeleriyle birlikte aşağıda durumu bize izah etmeniz halinde işlem için kontrolleri yaparak sizlere geri dönüşlerimizi gerçekleştireceğiz. Bu sayede hem farklı hataları ele almış hem de o hataları gidermiş olacağız.

iphone telefon numaram gözükmesin cıkmasın, iphone numaram gözükmesin, iphone numaram çıkmasın, iphone numaramı gizleyemiyorum, iphone numaram karşıya görünmesin, telefon numaram çıkmasın

iphone telefon numaram gözükmesin cıkmasın, iphone numaram gözükmesin, iphone numaram çıkmasın, iphone numaramı gizleyemiyorum, iphone numaram karşıya görünmesin, telefon numaram çıkmasın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here