Paylaş

iphone soğuk havalarda kendiliğinden kapanıyor. İphone telefonunuz soğuk hava da kendi kendine kapanıyorsa buna alınacak önlemlere birlikte bakacağız.

Telefonların şarj oranlarına tüm kullanıcılar dikkat etmektedir. İphone telefon kullanıcılarında şarjın tam gözükmesine rağmen belli bir noktadan sonra şarj varken telefonun kendiliğinden kapandığı görüntülenmektedir. Yaşanan sorun belli bir kişiyle sınırlı değildir. Bir çok kişi de yaşanan kapanma sorunu için ilgili kontrollerimizi kapsamlıca gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Oluşan temel sıkıntı genellikle kış aylarında meydana gelmeye başlamaktadır. Soğuk havaların etkisiyle birlikte telefonlarımızın şarjlarının olmasına rağmen kapanma durumlarıyla karşı karşıya kalınabilmektedir. İphone telefonumuz kendi kendine kapanmasın diye alınacak önlemlerden kısaca bahsedip sorunlarımızı gidereceğiz. Sadece soğuk havalarda bu sorun meydana geliyorsa yapılacak işlem basittir.

iphone soğuk havalarda kendiliğinden kapanıyor

İphone soğukta kapanıyor, iphone şarj var ama kapanıyor, iphone telefonum kendi kendine kapanıyor, iphone kendiliğinden kapanmasın, iphone neden kapanıyor, iphone kendiliğinden kapanmasın istiyorum. Kullandığınız telefon iphone sürümlü bir telefonsa ve kış aylarına girdiğimiz bu dönemde telefonlarınız da yaşanan kapanma sorunu artış gösterdiyse çözüme dair alınacak önlemlere birlikte bakalım.

iphone kendi kendine kapanıyor

İphone telefonlarında yaşanan kapanma sorunu genel olarak soğuk alanlarda meydana gelmektedir. Bunun için telefonunuzu soğuktan uzak tutmanız gereklidir. Genel olarak cebinizde kalması kapanmanın önüne geçecektir. Vücut ısınız telefonu her zaman sıcak tutmaya yetecektir.

iphone soğuk havalarda kendiliğinden kapanıyor, iphone kapanıyor, iphone kapanmasın, iphone kendiliğinden kapanıyor, iphone kendi kendine kapanıyor, iphone soğuk havada etkilenmesin

Havanın çok soğuk olduğu anlarda telefon ile konuşmaya çok fazla girmemeye özen gösterebilirsiniz. Sizi arayan kişiye daha sonra arayacağınıza ilişkin bilgi vererek telefonu soğuktan koruyabilirsiniz. Sıcaklık seviyesi belli bir seviyenin altına düşmesi halinde telefonunuzun pil seviyesi azalacaktır.

Alacağınız önlemler sadece bununla sınırlı değildir. Şarj ederken de şarja taktığınız alan soğuk olmamalıdır. Çalıştığınız bir yerde soğuk yerde priz varsa orada bırakıp şarj etmeyi düşünmeyiniz. Daha sıcak bir alanda şarja takmanız da fayda bulunmaktadır.

İphone soğuk havalarda kendiliğinden kapanıyor sorunuyla alakalı tek çözüm cihazı sıcak tutmaktır. Soğuktan koruduğunuz süre içerisinde cihaz kendi kendine kapanmayacaktır. Soğuk hava  Lithium-Ion pillerin kaliteyi azaltırken iç dirençlerini ise artırmaktadır. İyi gezintiler dileriz.

iphone soğuk havalarda kendiliğinden kapanıyor, iphone kapanıyor, iphone kapanmasın, iphone kendiliğinden kapanıyor, iphone kendi kendine kapanıyor, iphone soğuk havada etkilenmesin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here