Paylaş

iPhone siriye kestirme ekleme nerede. Telefonunuzda bulunan sirinin sizi hızlı şekilde uygulamalara erişmesini istiyorsanız ayarları sağlayabilirsiniz.

İphone telefonlarının tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden birisi de siriyle alakalıdır. Sirinin sizlerle konuşuyor olduğunu düşünmeniz ve ona sorduğunuz sorulara verdiği cevaplar ister istemez komiğinize gidebilmektedir. Telefonlarımızı aldıktan sonra içerisine çeşitli uygulamalar yüklemekteyiz. Bazen telefonun menü ekranında aradığınız uygulamayı bulmakta zorluk dahi çekebiliyoruz. Nerede diye düşünmenize gerek kalmasın istiyorsanız siriye bu uygulamayı kestirme diye ekleyerek sorunun giderebilirsiniz. Yani siriye siz whatsapp demeniz halinde kestirmeye ekleme yoksa sizi whatsapp uygulamasına göndermez. Whatsapp hakkında bilgilendirmeleri sizlere ulaştırır. Whatsapp sadece örnek olarak vermiş olduğumuz bir uygulamadır. Buna benzer tüm uygulamaları sirinin kendi ayarlarına girerek eklemekle beraber sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz.

iPhone siriye kestirme ekleme nerede

Siri kestirme nasıl eklenir, siriye kestirme uygulama ekleme, siri kestirmeden uygulama nasıl eklenir, siri kestirme ayarları, siri kestirme ekleme nerede, siriye kestirme uygulama eklemeyi bulamıyorum, siri kestirmeden uygulama eklemek istiyorum. Siri ile ilgili talimatları vererek bu talimatların ilerleyen zamanlarda komut olarak bildirmeniz isteğe bağlı olarak sizin telefon üzerindeki etkileşiminizi hızlandıracaktır.

Siri kestirme nasıl eklenir

Kestirme bilgilerinin eklenebilmesi için ilk önce telefonunuzun Ayarlar bölümüne giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Siri ve Arama yazan seçeneği göreceksiniz. Siri ve arama yazan bölüme girmenizle beraber en üstte Önerilen kestirmeler yer alacaktır.

iPhone siriye kestirme ekleme nerede, iphone siri kestirme, iphone siriye kestirme uygulama ekleme, siri kestirmeden uygulamaya girme, siri önerilen kestirmeler nerede
  • Burada uygulamaların olduğunu göreceksiniz. Uygulamaları kestirmeye ekleyerek siriye daha sonrasında talimat verdiğiniz de direk sizi o uygulamaya götürecektir.
  • Hangi uygulamaya kestirmeden gitmek istiyorsanız eğer o uygulamanın üzerine tıklamanız yeterlidir.
  • Sağlayacağınız ayarlarla beraber artık direk olarak istediğiniz uygulamaya hızlı şekilde ulaşabileceksiniz.
iPhone siriye kestirme ekleme nerede, iphone siri kestirme, iphone siriye kestirme uygulama ekleme, siri kestirmeden uygulamaya girme, siri önerilen kestirmeler nerede

Siri hakkında takıldığınız merak ettiğiniz bir yer olursa bunu bizlerle yorumdan paylaşabilirsiniz. Talimat sonrasında sirinin komutların yanıt vermemesi halinde telefonu ayarları yaptıktan sonra bir kere kapatıp açmanız yeterlidir.

İphone telefonunuzda yapacağınız bu ayar direk olarak işleme girmesi gereklidir. Siri komutu kabul etmezse de bunun sebebi farklı olabilir. Siri çalışmıyor adı altında yazdığımız makalemize göz gezdirerek bu alandaki sorununuzu da yine giderebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here