Paylaş

iphone sınırlamaları açıp kapatamıyorum. İphone telefonunuzda gezinti yaptığınız sırada uygulama ve satın almaya sınır koymak için özelliğin nasıl kullanacağınızı anlatacağız.

Teknolojinin hızlanmasında önemli rol oynayan Apple yetkilileri her geçen gün getirdiği yeniliklerle göz kamaştırmaya devam etmektedir. İphone telefonlarında var olan özellikleri bir çok kullanıcı bilmemiş olsa da araştırmasından asla geri kalmamaktadır. Telefonunuzun ayarlar bölümü içerisinde bulunan sınırlamaları açarak telefonunuza yüklenen uygulamalara ve satın alınan uygulamalara sınırlandırma koyabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra telefonunuzu çocuğunuza verdiğiniz de gezinti sırasında karşısına müstehcen bilgiler çıkmaması için onların da sınırlamasını sağlayabilmeniz mümkündür. Yani bu bir nevi sizin için bir kısıtlamadır. Yüklenen uygulamalar, ses ayarlarında oluşan problemlerin sınırlandırılması için gerçekleştirilen müdahaleler sonuca etki sağlayacak işlemlerdir. Yapılması muhtemel bu ayar işlemlerinin ise nereden ve nasıl sağlanacağını merak eden kullanıcılar için durumu araştırdık. Sınırlandırmaları etkinleştirme işlemleri için sağlanması gerekenleri kapsamlıca anlatıyor olacağız.

iphone sınırlamaları açıp kapatamıyorum

İphone sınırlama koyma, iphone sınırlamaları açamıyorum, iphone sınırlamaları kapatamıyorum, iphone sınırlamalar kapanmıyor, iphone sınırlamalar kapatılmıyor, iphone sınırlamalar nereden açılır, iphone sınırlamalar için yapılması gerekenler, iphone sınırlama nasıl koyulur?, iphone sınırlama etkinleştirme. İphone telefonumuz içerisinde yapılan gezintiler, yüklenen uygulamalar ve sesin yüksek çıkışının sınırlandırılabilmesi için yapacağınız işlem müdahalelerini size anlatacağız.

iphone sınırlama koyamıyorum

Telefonumuz da gezinti sağladığımız sırada çıkan yüksek sesli müzikler. Ya da bir uygulama indirdiğimiz de satın alma işlemlerinden oluşan sıkıntılar. Ve buna bağlı olacak şekilde müstehcen olarak açılan videoların sınırlandırmak için telefondan bir kaç ayar yapmanız yeterli olmaktadır.

İphone telefonunuzda sınırlamaları açma işlemleri için ise ilk önce ”Ayarlar” sonrasında ”Genel” bölümüne girerek buradan da ”Sınırlamalar” alanına erişim sağlıyoruz. Bu kısma girdikten sonra üst alanda var olan ”Sınırlamaları etkinleştir” ikonuna tıklıyoruz. Gerçekleştirilen işlem aşamaları sonrasında karşımıza sınırlama parolası adı altında bir bilgilendirme gelecektir.

Buraya bir parola belirleyerek işlemlerinize devam edebilirsiniz. Yapacağınız işlem aşamaları sonrasında ise sorun kalkmış olacaktır. Kapama işlemleri içinde tekrardan buraya gelerek etkinleştirme işlemlerini kapalı konuma getirebilirsiniz.

iphone sınırlamaları açıp kapatamıyorum işlemleri için yapılması gereken işlem adımlarını kapsamlıca sizler için ele almış bulunuyoruz. Varsa bu aşama da aklınıza takılan bir soru işareti bunu bizimle yorumdan dilediğiniz andan itibaren paylaşabilmeniz mümkündür.

iphone sınırlamaları açıp kapatamıyorum, iphone sınırlama etkinleştiremiyorum, iphone sınırlama koyamıyorum, iphone sınırlama açma, iphone sınırlama kapatma, iphone sınırlama kapanmıyor

iphone sınırlamaları açıp kapatamıyorum, iphone sınırlama etkinleştiremiyorum, iphone sınırlama koyamıyorum, iphone sınırlama açma, iphone sınırlama kapatma, iphone sınırlama kapanmıyor iphone sınırlamaları açıp kapatamıyorum, iphone sınırlama etkinleştiremiyorum, iphone sınırlama koyamıyorum, iphone sınırlama açma, iphone sınırlama kapatma, iphone sınırlama kapanmıyoriphone sınırlamaları açıp kapatamıyorum, iphone sınırlama etkinleştiremiyorum, iphone sınırlama koyamıyorum, iphone sınırlama açma, iphone sınırlama kapatma, iphone sınırlama kapanmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here