iphone sim kilidi açılmıyor calışmıyor. İphone telefonlarında pin kilidinin açılması adına telefon içerisinde hangi ayarların takip edilmesi gerektiğine birlikte bakacağız.

İphone telefonlarımızın içerisinde var olan sim kartlarına şifre tanımlaması yapmaktayız. Tanımlanan bu sim kilidi ile birlikte artık telefonunuz açıldığı süre içerisinde sim kiliti istenecektir. Kilit girildikten sonra hattınız kullanıma hazır hale gelmektedir. Bazı iphone kullanıcıları kendi güvenliği için bu işlemi istemektedir. Çünkü telefonun çalınma ya da kaybolma durumlarında istenecek bu kilit ile birlikte karşı taraf hattı kullanamayacaktır. Tabi iphone’numu bul özelliği açıkken anında güvenliği etkin hale getirebiliyorsunuz. Telefon açılımı sırasında sizden pin istemiyorsa ve siz de bu durumun olmasını istemiyorsanız şifre tanımlama işlemleri için nereden ayar yapmanız gerektiğini anlatacağız. Telefon içerisinde sağlayacağımız ayar yapılandırması sonrasında yaşanan bu durumun önüne geçebilirsiniz.

iphone sim kilidi açılmıyor calışmıyor

iphone sim kilidi nasıl açılır?, iphone telefonum pin istemiyor, iphone sim kilidi çalışmıyor, iphone şifre istemiyor, iphone açılırken pin istemiyor, iphone pin neden istemiyor, iphone sim kilidi açmak istiyorum, iphone sim kilidi nasıl açılır? Telefon ilk açıldığı sırada sizden PIN istemesi için telefonunuzun ayarlar alanından bu özelliğin aktif hale getirilebilmesi lazımdır. Bunlar için yapılması gerekenleri tek tek konu alacağız.

iphone pin kilidi istesin

İphone telefonumuz ilk açıldığı sırada pin kilidi istemesi için öncelikle telefonun ”Ayarlar” alanına giriş yapıyoruz. Bu kısma giriş yaptıktan sonra ”Telefon” bölümüne gelelim. Ardından ”SIM PIN” yazısını göreceksiniz. Bu alana geldikten sonra buradaki alan pasif durumda ise aktif hale getirmeniz yeterli olacaktır. Aktif hale gelen işlemler sonrasında siz telefonu kapatıp açtığınızda sim kilidi istenecektir.

Diyelim ki şifreyi unuttunuz o halde hattı aldığınız karta bakınız. Ona bakacak durumunuz yok ise operatörünüzü arayarak sim kilidinin unutulduğunu söylemeniz halinde oradan sizlere gerekli destek verilecektir. iphone sim kilidi açılmıyor calışmıyor işlemlerimiz tamamlanmış durumdadır. Bu aşamada karşılaşılan farklı bir sorun olursa bize yorum alanında iletebilirsiniz. Yapılan işlemlerle birlikte sorununuz giderilmiş olacaktır. Umarım faydalı olmuştur. İyi gezintiler dilerim.

iphone sim kilidi açılmıyor calışmıyor, iphone pin açma, iphone sim kilidi açma, iphone pin kilidi istesin, iphone pin çalışmıyor, iphone pin istemiyor iphone sim kilidi açılmıyor calışmıyor, iphone pin açma, iphone sim kilidi açma, iphone pin kilidi istesin, iphone pin çalışmıyor, iphone pin istemiyor iphone sim kilidi açılmıyor calışmıyor, iphone pin açma, iphone sim kilidi açma, iphone pin kilidi istesin, iphone pin çalışmıyor, iphone pin istemiyoriphone sim kilidi açılmıyor calışmıyor, iphone pin açma, iphone sim kilidi açma, iphone pin kilidi istesin, iphone pin çalışmıyor, iphone pin istemiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz