Paylaş

iPhone rehberden birini silemiyorum. Telefonunuzdan kişiyi silmek ve o numaranın rehberinizde tekrardan görünmesini istemeyenler için araştırmaları tamamladık.

Akrabamız ya da bir arkadaşımızla ortamda otururken ya da yeni bir işe girdiğiniz de bir çok kişi hayatımıza girmektedir. O kişilerle konuşup muhabbet etmekteyiz. Yani birileriyle sürekli tanışma fırsatımız olabilmektedir. Yeni kişilerle samimi bir an yakalandığı andan itibaren bu kişilerin numaralarını isteriz. Bunun sebebi ise ileride tekrardan görüşme sağlamak istediğiniz de yine aynı kişilerin aracılığına ihtiyaç duymadan arayıp ya da mesajlaşarak görüşme sağlayabilesiniz. Tanınan biriyseniz eğer bazen de tanımadığınız bir numara sizi aradıktan sonra o kişinin yakından tanıdığınız olduğunu görebiliyorsunuz. Böyle bir durumda da hemen arayan numarayı rehberimize kaydetmekteyiz. Rehberinize sürekli olacak şekilde kişilerin kaydedilmesini sağlarken belli bir aşamadan sonra da bazı kişileri de silmek isteriz. Sileceğiniz kişiyle, tartışmış, konuşmuyor olabilirsiniz. Ya da rehberin rahatlaması için hiç aramayan kişileri de silmek isteyebilirsiniz. İphone yeni kullanan kullanıcılar rehberdeki birini nereden silineceğine ilişkin ayarların nasıl ilerlediğini bilmemektedir. İşte bu belirsizliği giderebilmek adına incelemeleri sizlere aktaracağız.

 iPhone rehberden birini silemiyorum

iPhone rehberden birini kaldırma, iphone kişi silme, iphone kişileri nasıl silerim, iphone telefonumdan birini silmek istiyorum, rehberimde var olan birini silmek istiyorum iphone, iphone numara silme nasıl yapılır, iphone kişi silme nasıl yapılır?, iphone rehberden kişi silme nerede. Kullanımını gerçekleştirmiş olduğunuz telefondaki kişilerin silinmesine yönelik ayarların devreye girmesi için sağlanacak aşamaları kaleme aldık. Basit bir ayar sonrasında kişiler tamamen silinmiş olacaktır.

iphone numara silme

Rehberinize kayıt etmiş olduğunuz bir kişiyi uzun süredir aramıyorsanız ve o da sizi hiç aramıyorsa o kişiyi rehberden kaldırmak isteriz. Numaranın rehberden silinebilmesi için ise ayarların nereden olduğunu bilip ona göre hızlıca işlem sağlamak istemekteyiz.

iPhone rehberden birini silemiyorum, iphone kişi silinmiyor, iphone birini silemiyorum, iphone numara silme, iphone rehberden birini silme, iphone numara silinmiyor

  • iPhone telefonunuzun rehberinde bulunan bir numaranın silinebilmesi için öncelikle telefonun arama butonuna tıklıyoruz.
  • Oradan da ”Kişiler” yazan kısma geliyoruz.
  • Kişiler bölümünde silmek istediğiniz kişinin adını bulup üzerine gelip tıklıyoruz.
  • Beraberinde sağ üst alanda ”Düzenle” ikonu gelecektir.
  • Düzenle butonuna tıkladıktan sonra sayfayı aşağıya doğru çektiğimiz de ”Kişiyi sil” seçeneğinin olduğunu göreceksiniz.
  • Buraya tıklayıp kişiyi sil dediğiniz de kişi silinecektir.
  • Bazen kullanım sağlanan whatsapp, gmail hesaplarından dolayı numaralar bu alanlara senkronize edilebiliyor.
  • Onun için de yine ikin bilgilendirmesini bulup oradan silme ayalarını sağlayabilirsiniz.
  • Silme işlemleri devreye girmez ise telefonu bir kez kapatıp açtıktan sonra sorununuz giderilecektir.

iPhone rehberden birini silemiyorum, iphone kişi silinmiyor, iphone birini silemiyorum, iphone numara silme, iphone rehberden birini silme, iphone numara silinmiyor iPhone rehberden birini silemiyorum, iphone kişi silinmiyor, iphone birini silemiyorum, iphone numara silme, iphone rehberden birini silme, iphone numara silinmiyoriPhone rehberden birini silemiyorum, iphone kişi silinmiyor, iphone birini silemiyorum, iphone numara silme, iphone rehberden birini silme, iphone numara silinmiyor

iPhone rehberden birini silemiyorum diyenler için konunun incelemesini sağlayarak detaylı bir şekilde yazımıza aktardık. Dilerim faydalı bir yazı olmuştur sizler için.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here