iphone rahatsız etme modu çalışmıyor. Araba kullanırken ya da önemli bir işiniz varken rahatsız etme modunu devreye alabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınıza bakacağız.

Günlük hayatta iş temposu bir yerden bir yere gitme derken inanılmaz bir hareketlilik yaşamaktayız. Teknoloji alanında önemli gelişmelere imza atan Apple firması üretimini yaptığı iphone cihazlarda bulundurduğu özelliklerle de göz kamaştırmaktadır. Araba sürerken ya da toplantı içerisindeyken telefonunuzun rahatsız etme özelliğini devreye almak yeterlidir. Bazen önemli olan bir telefona araba sürdüğümüz esnada cevap veremiyoruz. Ya da toplantıya girdiğimiz de toplantı esnasında telefonu çıkarıp meşgule almak istemiyoruz. Telefonun çalıp cevap verilmemesi karşı tarafı sinirlendirebilir. Bu durumu sizler de hayatınız da muhakkak yaşamışsınızdır. Fakat rahatız etme özelliğini kullanarak bu durumdan kolayca çıkabilirsiniz. Telefonunuzdan birlikte yapacağımız bir kaç ayar sonrasında rahatsız etme özelliği devreye girecek ve artık sorunsuz bir şekilde çalışmaya başlayacaktır.

iphone rahatsız etme modu çalışmıyor

İphone rahatsız etme açılmıyor, iphone rahatsız etme nasıl açılır, iphone rahatsız etme açma, iphone rahatsız etme özelliği nerede, iphone telefonumda rahatsız etme özelliğini açtım ancak devreye girmedi. Elinizdeki telefon iphone ve anlattığımız nedenlerden ötürü sorun yaşıyorsanız bu durumda rahatsız etme özelliği işinizi görecektir. Fakat bu ayarların nasıl ve nereden yapıldığına ilişkin detaylı bilgileri bilmediğinizden işlemlerin nasıl olduğuna beraber bakacağız.

iphone rahatsız etme etkinleşmiyor

Telefonumuzun ilk olarak menü ekranının orada bulunan ”Ayarlar” kısmına giriş yapıyoruz. Bu alana giriş yaptıktan sonra karşımıza gelen ekran da ”Rahatsız etme” seçeneğini göreceksiniz. Rahatsız etme bölümüne giriş gerçekleştiriyoruz.

Gelen ekranda bir çok tercih seçeneğini bulabilmek mümkündür. Bu alanda arayabilecekleri ya da arayan kişilerin tamamını sessize alacağınız bilgiler vardır. Tercih hakları tamamen sizlere bırakılmaktadır. Aramaların ve gelen bildirimlerin hangi koşullarda işleme alınması gerektiğine ilişkin bilgileri bu alan üzerinden bulabilirsiniz.

iphone rahatsız etme modu çalışmıyor, iphone rahatsız etme, iphone rahatsız etme çalışmıyor, iphone rahatsız etme etkinleşmiyor, iphone rahatsız etme açma, iphone rahatsız etme açılmıyor

Örnek olarak araba kullanırken devreye girmesini istiyorsunuz. Girdiğimiz ekranda araba kullanırken rahatsız etme ”Elle” işaretlidir. Buraya giriş yaparak ”Otomatik” işaretlemeniz halinde gelen arama otomatik olarak meşgule düşecektir.

  • Mesaj gitmesini isterseniz de gidecek olan mesajı dahi sizler hazırlayabiliyorsunuz. Bu ayarı da yine en alttaki bölümden gerçekleştirebilirsiniz.
  • iphone rahatsız etme modu çalışmıyor işlemleriyle alakalı kafanıza takılan bir nokta olursa bunu bizimle yorum alanından paylaşabilirsiniz.

İsterseniz sizin için hazırladığımız Whatsapp bu sohbet bir işletme hesabıyla yapılıyor yazımızı inceleyebilirsiniz.

iphone rahatsız etme modu çalışmıyor, iphone rahatsız etme, iphone rahatsız etme çalışmıyor, iphone rahatsız etme etkinleşmiyor, iphone rahatsız etme açma, iphone rahatsız etme açılmıyoriphone rahatsız etme modu çalışmıyor, iphone rahatsız etme, iphone rahatsız etme çalışmıyor, iphone rahatsız etme etkinleşmiyor, iphone rahatsız etme açma, iphone rahatsız etme açılmıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz