Paylaş

iphone otomatik büyük harfe geçmesin. Telefonunuzun klavyesi otomatik olarak büyük harfe geçiyorsa kapatabilmek için ayrıntılar haberimizde.

İphone marka cihazlarda mesajlaşma oldukça rahat ve kolaydır. Bir çok kişi iletişim alanında genellikle mesajlaşmayı tercih etmektedir. Nitekim sosyal medya uygulamalarında artmasıyla birlikte bu oranın yüzdelik dilimi daha da arttı diyebiliriz. Zaman içerisinde yazışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Yeni alınan cihazlarda ise biraz yabancılık çekilse de daha sonra alışılmaktadır. İphone telefonlarında klavye alanındaki düzenlemelerin tamamı size bağlı olacak şekilde işlem sağlamaktadır. Yazışmalarda büyük küçük harfin önemi ise oldukça fazladır. Otomatik olarak büyük harfe geçmesin istiyorsanız bunu sizin telefon içerisinde ayarlamanız gereklidir. Telefondan ayarladıktan sonra sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz. İphone telefonunuzda otomatik olarak büyük harfe geçmesini kapatabilmek adına aşağıdaki adımları işleme almanız işinizi fazlasıyla görecektir.

iphone otomatik büyük harfe geçmesin

iPhone klavye otomatik büyük harfe geçiyor, iphone otomatik büyük harfi kapatma, iphone otomatik büyük harfe geçmeyi nereden kapatabilirim, iphone telefonumda otomatik büyük harf kapatmak için ne yapmam gerekiyor. Klavyenizle ilgili düzenlemelerin yazışmalarınızda oluşan sıkıntılar sonrasında gözden geçirebilirsiniz. İsterseniz bu alanda tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Tek sorun ayarların nereden ve nasıl yapılıyor olduğunu bilmemek olduğu için biz de bu alandaki sorunu ortadan kaldıracağız.

iPhone otomatik büyük harfe geçiyor

Yazışmalarınız sırasında sürekli büyük harfe geçmesi ister istemez sizi yavaşlatan bir durum haline gelmektedir. Süreci sonlandırmadığınızda da belli bir zaman sonra can sıkıcı bir hal alabilmektedir. Önüne geçebilmek için otomatik büyük harfi telefonunuzdan kapatmak en doğru olan işlemdir.

iphone otomatik büyük harfe geçmesin, iphone otomatik büyük harfi kapatma, iphone klavye otomatik büyük harf yazmasın, iphone oto büyük harf kapatma, iphone büyük harfe otomatik geçmesin, iphone otomatik büyük harfe geçiyor

  • Otomatik büyük harfe geçmeyi kapatabilmek için öncelikle telefonun ‘’Ayarlar’’ alanına giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Sonrasında ‘’Genel’’ bölümüne giriş yapalım.
  • Genel bölümüne girdikten sonra da bu alanda bulunan ‘’Klavye’’ kısmına giriş sağlıyoruz.
  • Klavye bölümünde de zaten karşınıza bir çok seçenek belirecektir. Seçenekler içerisinde ‘’Otomatik büyük harf’’ yazısının karşısındaki tiki kapalı hale getirdikten sonra sorununuzun tamamı ortadan kalkacaktır.
  • iphone otomatik büyük harfe geçmesin aşamalarını bu şekilde sağlayabilirsiniz. Olurda takıldığınız bir yer olursa bize bunu yorumda iletebilirsiniz.

İsterseniz sizin için hazırladığımız iphone hızlı arama ekleme eklenmiyor yazımıza bakabilirsiniz.

iphone otomatik büyük harfe geçmesin, iphone otomatik büyük harfi kapatma, iphone klavye otomatik büyük harf yazmasın, iphone oto büyük harf kapatma, iphone büyük harfe otomatik geçmesin, iphone otomatik büyük harfe geçiyor iphone otomatik büyük harfe geçmesin, iphone otomatik büyük harfi kapatma, iphone klavye otomatik büyük harf yazmasın, iphone oto büyük harf kapatma, iphone büyük harfe otomatik geçmesin, iphone otomatik büyük harfe geçiyoriphone otomatik büyük harfe geçmesin, iphone otomatik büyük harfi kapatma, iphone klavye otomatik büyük harf yazmasın, iphone oto büyük harf kapatma, iphone büyük harfe otomatik geçmesin, iphone otomatik büyük harfe geçiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here