Paylaş

iphone ölçüm gözükmüyor nerede. İOS 12 güncellemesiyle birlikte gelen ölçüm ayarlarının bazı telefonlarda görünmüyor olmasına ilişkin işlem bilgilerini paylaşacağız.

Uygulamalarda olduğu gibi telefonlarımıza da yenilikler güncellemelerle ile birlikte gelmektedir. Güncellemeler tüm telefonlara aynı anda gelmeyebiliyor. İphone son getirmiş olduğu yenilik ile birlikte artık telefonlarda ölçüm yapabileceksiniz. Metre kullanımı şeklinde olan ölçüm bir cismin kaç cm olduğuna ilişkin bilgileri sizlere sunumunu sağlayacaktır. Ölçüm ayarları gelen iOS 12 güncellemesiyle birlikte telefonlarımızdaki yerini almış durumdadır. Bazı iphone kullanıcıları ilgili ölçüm bilgilerinin telefonlarında gözükmediğini nerede olduğuna dair bilgileri öğrenmek istemektedir. Apple ARKiT ile birlikte tüm nesnelerin ölçümünü yapabiliyorsunuz. Siz de ölçüm bilgileri iOS 12 sonrasında neden yüklenmediğini ise kapsamlıca kontrol etmiş bulunuyoruz.

iphone ölçüm gözükmüyor nerede

iphone ölçüm gözükmüyor, iphone ölçüm nerede, iphone ölçüm bulamıyorum, iphone ölçüm çıkmıyor, iphone güncelleme yaptım ama ölçüm gelmedi, iphone ölçüm bende yok, iphone ölçüm bende neden çıkmıyor?, Sorularına yanıt bulabilmek amacıyla ilgili kontrol işlemlerimizi ele almış bulunuyoruz.

iphone ölçüm bende yok

İphone telefonunuza İOS 12 güncellemesini yaptıktan sonra ölçüm telefonunuzun menü ekranın görüntülenmesi gereklidir. Sonrasında içerisine giriş yaparak hareket ettirip işlemlerinizi sağlayabiliyorsunuz. Ancak ben bulamıyorum işlemleri sağladım göremiyorum diyenler içinde hangi sebepten dolayı görünmediğini nedenleriyle birlikte paylaşacağız.

iphone ölçüm gözükmüyor nerede, iphone ölçüm yok, iphone ölçüm çıkmıyor, iphone ölçüm nerede, iphone ölçüm bulamıyorum, iphone ölçüm bende yok

  • ARKiT bir çok iphone telefonlarında kaldırmadığından dolayı eski sürümlü telefonlarda gözükmemektedir.
  • Ancak desteklenen telefonlarda Apple store girip indirmeye çalıştığınız da uygulamanın telefonunuz da yüklü uyarısını alabilirsiniz.
  • Aç dediğiniz de açılma görünecek fakat telefonun uygulamalar alanında gözükmüyorsa bu durumda yeni bir güncelleme gelmesini bekleyin. Yeni gelen güncelleme ile birlikte bu sorun ortadan kalkmış olacaktır.
  • Yani bu aşamalarda ARKiT desteklenip desteklenmediğini bilmeniz gereklidir.

iphone ölçüm gözükmüyor nerede diyenler için konuyu sizlere sunmuş bulunmaktayız. İphone hangi modelini kullanıyorsanız onu yoruma yazmanız halinde kaldırıp kaldırmayacağını sizlerle paylaşacağız. Ona göre de ölçüm işlemlerine nasıl ulaşabileceğimize ilişkin aşamaları daha kolay hale getirebiliriz. İphone cihazınızın destekliyor olmasına rağmen gözükmemesi ayrı bir problem olduğu için onun için de yukarıda maddeler içinde yapılması ve beklenmesi gereken işlemden bahsettik.

iphone ölçüm gözükmüyor nerede, iphone ölçüm yok, iphone ölçüm çıkmıyor, iphone ölçüm nerede, iphone ölçüm bulamıyorum, iphone ölçüm bende yok iphone ölçüm gözükmüyor nerede, iphone ölçüm yok, iphone ölçüm çıkmıyor, iphone ölçüm nerede, iphone ölçüm bulamıyorum, iphone ölçüm bende yokiphone ölçüm gözükmüyor nerede, iphone ölçüm yok, iphone ölçüm çıkmıyor, iphone ölçüm nerede, iphone ölçüm bulamıyorum, iphone ölçüm bende yok

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here