Paylaş

iphone okundu bilgisi gözükmesin gelmesin. Mesaj alışverişinde yer alan okundu bilgisi çıkmasın istiyorsanız ayarların hangi alanda yapılması gerektiğine birlikte bakacağız.

Teknolojinin hızla geliştiği bu dönem de mesajlaşma alanlarının fazlalaştığını söylemek mümkündür. Eskiden kontöre hemen hemen bir ev parası harcıyorduk. Aldığımız paraların hepsi neredeyse kontöre gitmekteydi. Fakat artık böyle bir durum söz konusu değil herkesin elinde telefon dilediğiyle dilediği gibi mesajlaşma sağlayabilmektedir. Hatta bu durum görüntülü aramaya kadar gelmiştir. Önceleri mesaj atıldıktan sonra tuşlu telefonlarda iletildi raporu daha sonrasında gelirdi. Ayrıca tarafımıza bir mesaj olarak iletildi yazısı gelmesi o kişinin mesajımızı okuduğu anlamına gelirdi. Fakat artık bu durum mavi tiklere geldi ve iki mavi tik görünce mesajın okuduğunu anlayabiliyoruz. İphone telefon kullanıcılarında ise okundu yazısı olarak mesaj alanında gözükmektedir. Yani birine normal mesaj attığımızda okundu yazısı gelir ve biz karşı tarafın o mesajı okuduğunu anlarız. Ancak bu durumun olmasını istemeyen iphone kullanıcıları da bulunmaktadır. Okundu bilgisi ya da iletim raporunun kendisine mesaj içerisinde gözükmesini istememektedir. Bunu isteyenler için ”Okundu bilgisini kapatma” işlemleri adına nelerin kontrol edilmesi gerektiğine bakacağız.

iphone okundu bilgisi gözükmesin gelmesin

İphone telefonumda okundu yazısı gelmesin, iphone okundu çıkmasın, iphone okundu bilgisi gözükmesin, iphone okundu neden geliyor, iphone okundu yazısı görünmesin, iphone iletim raporu çıkmasın, iphone iletildi raporunu almak istemiyorum, iphone okundu yazısı mesajda gelsin istemiyorum. Biriyle mesajlaşma içerisindeyken karşı tarafa gönderilen bir mesajın hemen altında okundu yazısının gelmesini istemiyorsanız bu durumda ayarların yapılanması gereklidir.

iphone okundu bilgisi çıkmasın

Bir çok kişinin istemiş olduğu ancak bazı kullanıcıların da istemediği okundu bilgisinin kapatılmasına ilişkin ayarları birlikte gerçekleştireceğiz. İşlemler için yapılması gerekenleri aşağıda maddeler halinde sizler için sıralamış bulunuyoruz;

  • Telefonumuzun ”Ayarlar” kısmına girdikten sonra,
  • ”Mesajlar” bölümüne erişim sağlıyoruz.
  • Gelen ekranda var olan ”Okundu bilgisini göster” ikonu aktif ise bunu sola doğru çekmeniz durumunda artık pasif hale geleceğinden dolayı iletildi raporu sizlere gelmeyecektir.

Mesajların gidip gitmediğini anlamak amacıyla var olan bu ayarın anlaşılabilmesi için yapılması gerekenleri kapattığınız için bildirim gelmeyecektir. iphone okundu bilgisi gözükmesin gelmesin yönünde iletmiş olduğunuz işlemler de bu saye de giderilmiş olacaktır.

iphone okundu bilgisi gözükmesin gelmesin, okundu bilgisini kapatma, iphone okundu gelmesin, iphone okundu bilgisi çıkmasın, iphone iletim rapor gelmesin, iphone iletildi çıkmasın

iphone okundu bilgisi gözükmesin gelmesin, okundu bilgisini kapatma, iphone okundu gelmesin, iphone okundu bilgisi çıkmasın, iphone iletim rapor gelmesin, iphone iletildi çıkmasın iphone okundu bilgisi gözükmesin gelmesin, okundu bilgisini kapatma, iphone okundu gelmesin, iphone okundu bilgisi çıkmasın, iphone iletim rapor gelmesin, iphone iletildi çıkmasın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here