Paylaş

iphone numaralarım gözükmüyor geri getirme. İphone rehber kendiliğinden silindi ve siz de silinen numaraları geri getirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Telefonumuz da var olan rehberler bizim arkadaşlarımızla, akrabalarımızla ya da sevdiklerimizle iletişim kurmamızı yarayan bir hafıza alanıdır. Yeni tanıştığımız kişilerin ilk olarak numarasını istemekteyiz. Bunu yapmamızda ki sebep ilerleyen dönemlerde bir işimiz düştüğünde onunla iletişime geçebilmek adına ilerleyen dönemlerde arama sağlamaktayız. Yılların vermiş olduğu bir birikim sonucunda rehberimiz de bir çok kişinin numarası yer almaktadır. İphone telefon kullanıcıları ise numaralarını icloud ile yedekleme altına alabilmektedir. Fakat bazı kullanıcı kitlesi rehberinde var olan kişilerin gözükmediğine ilişkin bilgilendirme iletmektedir. Telefonda var olan rehberin kendiliğinden gittiğini belirten kullanıcı kitlemiz için sağlanacak çözüm yöntemlerini tek tek kaleme alacağız. Bu sayede silinmiş olan rehberin tekrardan geri gelmesine olanak sağlayacağız.

iphone numaralarım gözükmüyor geri getirme

iphone numaralarım gitti, iphone numaralar gözükmüyor, iphone telefon numaraları kendiliğinden kayboldu, iphone rehberim bir anda gitti, iphone rehber kendiliğinden gitti, iphone silinen numaraları geri getirme, iphone rehber nasıl geri gelir. İphone telefon kullanıcılarının giden rehber sonrasında bilgilerin tekrardan nasıl getirileceğine ilişkin yaptığı araştırmaların sonuç bulabilmesi için yazımızı hazırlamış bulunuyoruz. Beraber gerçekleştirilen işlemler sonrasında sorun ortadan kalkacak ve rehberin geri gelmesini sağlanacaktır.

iphone rehber kendiliğinden silindi

Telefon üzerinden silinen numaralar icloud üzerinden doğrudan silinmektedir. Şayet internet veri bağlantısı var ise yedekleme işlemleri için ”Kişiler” kısmına girerek bu alanda açık olup olmadığına bakıyoruz.

  1. Beraberinde telefonumuz içerisinde sırasıyla ”Ayarlar>Apple Kimliği>iCloud>iTunes ve store >iCloud>Kişiler alanına giriş yapıyoruz bu alana kapalı konumda ise açık konuma getirmesini sağlıyoruz.
  2. Sonrasında açılan pencere ekranında var olan ”İphone’umda tut” kısmına giriş gerçekleştirildikten sonra ”Birleştir’ demeniz durumunda silinen numaraların geri getirilmesini sağlamanız mümkündür.
  3. Tabi silinen mesajlar gmail hesabınıza da kayıtlı ise gmail’e giriş sağlayıp kişiler alanına girmeniz yeterli olacaktır.

Ele aldığımız iphone numaralarım gözükmüyor geri getirme sorunu için sizinde önerileriniz ya da aklınıza gelen farklı detaylar var ise yorumda bunu belirtmeniz yeterlidir.

iphone numaralarım gözükmüyor geri getirme, iphone numaralar gelmiyor, iphone numaralar görünmüyor, iphone rehber kendiliğinden silindi, iphone rehber kurtarma, iphone silinen numarayı geri getirme

iphone numaralarım gözükmüyor geri getirme, iphone numaralar gelmiyor, iphone numaralar görünmüyor, iphone rehber kendiliğinden silindi, iphone rehber kurtarma, iphone silinen numarayı geri getirme

 

1 Yorum

  1. Merhaba Genç Arkadaşlar,
    Teknolojik yeniliklerin başında gelen gsm sektörüne ilişkin verdiğiniz bilgiler eski kalıyor ve özellikle ben gibi 50 üzeri yaştaki amcalarınız sıkıntı yaşıyoruz. Şu sitelerinizdeki bilgileri yılda hiç olmazsa iki kez günceleseniz ne güzel olur.. Teşekkürler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here