Paylaş

iphone numara engelleme olmuyor. İphone telefonumuzda bizi rahatsız eden bir kişinin numarasını engellemeniz yeterlidir. İşlemler için yapmanız gerekler yazımızda.

Günlük hayatta olduğu gibi telefonlarda da bizleri rahatsız edecek kişi sayıları oldukça fazladır. Yada bir arkadaşımıza, sevdiğimize ya da akrabamıza küstüğümüzde doğrudan o kişinin numarasını engelliyoruz. Eskiden sinirini alamayan kullanıcılar hemen telefonlarında hattını çıkarıp anında kartını kırıyordu. Ancak teknolojinin gelişimi tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırmış durumdadır. İstemediğimiz bir numaradan gelen bir aramayı tek bir tuşla devre dışı bırakmak artık mümkündür. İphone telefon kullanıcıları ise arayan kişiyi engelleme işlemlerinin nereden ve nasıl sağlanacağı konusunda işlemleri merak etmektedir. Gelen aramanın size hiç gösterilmeden otomatik olarak red edilme işlemleri karşısında sizi arayan kişi telefonunuzun sürekli meşgul olduğunu düşünecektir. Yani karşı taraf engelleme olup olmadığını anlamayacaktır. Haliyle bu işlemin telefon içerisinde yapıyor olmanız ise ayrı bir özellik katmaktadır. Şimdi siz de hazırsanız işlemlerin nasıl yapıldığına beraber bakabiliriz.

iphone numara engelleme olmuyor

İphone telefonda arayan numarayı engelleme, iphone istenmeyen kişiyi engelleme, iphone telefonunda numara engelleme olmuyor, iphone numara nasıl engellenir?, iphone numara nereden engellenir?, iphone numarayı engellemek için ne yapmalıyım? Sorularınızın yanıtı ve sizi rahatsız eden kişiden kurtulabilmeniz için belirtilen işlem aşamaları işinizi görecektir. Telefonumuz içerisinde yapacağımız bu ayarlarla birlikte sorunumuz ortadan kalkmış olacaktır.

iphone arayanı engelleme

Tartıştığımız ya da tanımadığımız birinden gelen aramayı cevaplamadığımız o kişi tekrar tekrar bizi aramaktadır. Siz meşgule aldıkça onun araması sinir kat sayınızın daha da artmasına sebep olmaktadır. Bu durum sizi ve o anki ruh halinizi de olumsuz yönde etkilemektedir. Böyle bir anda kasılmaya ya da gerilmeye gerek bulunmamaktadır.

İşlemler için ilk olarak telefonumuzun orta alanında bulunan ”Telefon” düğmesine tıklıyoruz. Gelen ekranda var olan aramalar içerisinde bizi rahatsız eden ve aramasını istemediğimiz kişinin sağ tarafında bulunan (!) işaretine tıklıyoruz.

Bu kısma tıkladıktan sonra karşımıza gelecek olan sayfayı aşağıya doğru çektiğimizde ”Bu arayanı engelle” seçeneğine tıklıyoruz. Ardından ”Kişiyi engelle” demeniz durumunda kişi engellenmesi sağlanacaktır. iphone numara engelleme olmuyor diyen bir kişi bu sağlanan işlem aşamaları sonrasında hala daha arama alırsa telefonu bir kere kapatıp açması yeterli olacaktır.

iphone numara engelleme olmuyor, iphone numara engelleme, iphone kişi engelleme, iphone arayanı engelleme, numara engellenmiyor, iphone rahatsız edeni engelleme

iphone numara engelleme olmuyor, iphone numara engelleme, iphone kişi engelleme, iphone arayanı engelleme, numara engellenmiyor, iphone rahatsız edeni engelleme iphone numara engelleme olmuyor, iphone numara engelleme, iphone kişi engelleme, iphone arayanı engelleme, numara engellenmiyor, iphone rahatsız edeni engellemeiphone numara engelleme olmuyor, iphone numara engelleme, iphone kişi engelleme, iphone arayanı engelleme, numara engellenmiyor, iphone rahatsız edeni engelleme

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here